Харків'янин Артем Почтарьов став бронзовим призером на етапі Кубка Європи з бадмінтону

Харків'янин Артем Почтарьов став бронзовим призером у чоловічій одиночній категорії на етапі Кубка Європи з бадмінтону рівня International Challenge в Швейцарії, передають "Спектр новости" з посиланням на city.kharkov.ua.

Турнір пройшов 15-18 жовтня в місті Івердон-Ле-Бен.

Артем Почтарьов (76-й у світовому рейтингу) в 1/16 фіналу переміг англійця, в 1/8 фіналу - француза, у чвертьфіналі - голландського спортсмена. Але у зв'язку з травмою від подальшої боротьби відмовився, зайнявши, таким чином, третє місце на турнірі.

Інший представник харківського бадмінтону, чемпіон України Дмитро Завадський (56-й у світовому рейтингу) посів у Швейцарії п'яте місце.