Українські легкоатлетки здобули срібні та бронзові нагороди на турнірі у Франції

Наталія Погребняк та Наталія Лупу виграли "срібло", а Анастасія Ткачук та Христина Гришутіна отримала "бронзу".

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На змаганнях Meeting d'Athlétisme Stanislas Nancy, Наталія Погребняк фінішувала другою у бігу на 100 м (результат - 11,28 сек.).

На дистанції 800 м на п’єдестал пошани потрапили одразу дві українки. Наталія Лупу показала свій кращий результат у сезоні (1 хв 59,95 сек.) і фінішувала другою. Анастасія Ткачук з особистим рекордом (2 хв 00,29 сек.) виявилася третьою.

Ще одна представниця нашої країни – Христина Гришутіна продемонструвала третій результат у секторі для стрибків у довжину (6,43 м).