Великобританія припиняє значну частину дослідницької співпраці з Росією та виділить з мільйона фунтів-стерлінгів для фінансування українських дослідників, які мусили залишити Україну через війну, повідомляє портал timehighereducation.com з посиланням на заяви міністрів.
У неділю міністри заявили, що уряд «призупиняє фінансування всіх дослідницьких програм, які мають зв’язки з російською державою та інституціями» та «зупинять всі поточні проекти, які напряму приносять користь російському режиму. Великобританія також не буде фінансувати нові партнерські проекти з Росією після її вторгнення в Україну.
Раніше головний фонд UK Research and Innovation заморозив всі виплати та гранти науковцям в Росії. Йдеться про 50 грантів на загальну суму десятки мільйонів фунтів-стерлінгів. Уряд попросив британські інституції переглянути будь-які додаткові фінансові та академічні зв’язки з Росією, які не мають державного фінансування.







!["Пацан сказав — ЛАВРОВ зробив Слово пацана [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/07/2279/227999_48xx_.jpg)











