"А давайте ще щось заборонимо...!" - Олексій Петров

"А давайте ще щось заборонимо...!" - Олексій Петров

Отже… Відсьогодні в країні ще більш закрутили карантинні гайки. На вулицю тільки в масках. Але де взяти ті маски в достатньої кількості, ніхто не каже?! Вірніше посилають на olx, ще якісь то таємні сайти, або просто посилають. Дитячі майданчики зачинені, а в парках можуть гуляти лише щасливі власники собак, та інших домашніх улюбленців. Просто йти по парку не можна, навіть в масці.

Я завжди був противником махрового ідіотизму. В армії навіть є окреме визначення для цього – долбоє… зм. Це коли «Берите лом и метите плац. Мне не нужно, чтобы было чисто. Мне нужно чтобы вы зае… очень устали!». Те що зараз робиться в країні, як раз співпадає з тим, що іноді кажуть в армії.

Окремо дивують танці з бубном навколо тестів на цей довбаний коронавірус. Вірніше не самих тестів, а їх кількості. Якщо зібрати до купи усі обіцянки які ми чули у відео зверненнях найвеличнішого лідера сучасності, то тестів у нас повинно бути, як у дурня фантиків. Але якщо вони і є, то чомусь не чутно про масову перевірку усіх громадян. І тут мене непокоїть одна думка. Якщо наприклад з сорока тих, кого все ж таки перевірили і хто визначений як хворий на коронавірус, помруть двадцять чоловік, то це показник смертності у 50 відсотків. А це зайвий привід для шаленого галасу, «Ми усі помремо! Давайте ще щось заборонимо!», і саме цім можуть скористатись окремі підозрілі діячи!

Чим більше відео звернень президента, та заяв різних міністрів, тим чомусь постає більше питань! Хоча повинно бути зовсім навпаки!

Бережіть себе!

Олексій Петров

Loading...