"А от що не помітили на виборах більшість людей" - Віктор Бобиренко

"А от що не помітили на виборах більшість людей" - Віктор Бобиренко

Партія Шарія навіть не йшла на вибори в місцеві ради в областях, де вона прогнозовано не проходила. І навпаки, на сході та півдні – шарійовці впевнено проходять і стануть дружнім бойовим загоном антиукраїнських сил.
Зрозуміли красу гри? Шарійовці це теж українофоби, але молодші, без галстуків і хайпові. По вказівці Москви була проведена соціологія. І там де у Шарія слабенько – Кремль їх і не випускав. А то візьмуть по 3-4% і голоси ватників пропадуть. І це важливий висновок: патріотичні партії поборюючи один-одного викидають голоси. А рускіє усі свої ниточки тримають в одних руках.
Як проросійські сили можуть дестабілізувати ситуацію в Україні – ми бачили цими днями з Конституційним судом.
Символічно, що на замовлення ОПЗЖ судді цей треш зробили після виборів щоб не було електоральних втрат. До речі, ви помітили, що і влада Зеленського підняла тарифи після виборів? Методи схожі – вони просто ніколи не говорять правди.
Тож маємо констатувати: ОПЗЖ у Києві вирвало ініціативу із слабких рук президента Зеленського і починає грати свою гру на розгойдування ситуації в Україні.
На місцях, передусім в обласних радах сходу і півдня України формуватимуться союзи проросійських сил, які мають більшість. І вони теж будуть провокувати проукраїнські сили до протистояння.
У першу чергу будуть намагатися відіграти на ідеологічному фронті – повертати пам’ятники жуковим-леніним, зганяючи дітей на акції типу дєдиваєвалі, відкриваючи російські класи. Далі можуть розхитувати мовну ситуацію.
Ну і врешті на півдні обласні ради можуть прийняти рішення про пуск води в Крим – і цим поставити Україну на межу повнокровної війни на Півдні.
Путін знову чекає виклику – «Путін прійді». Росія опирається в Україні на потужну п’яту колону.
А проросійські сили маніпулюють на страхах і ментальних травмах українців.
За часів Зеленського українського в Україні стало менше. Вороги України відігрують назад наслідки Майдану. Українофоби зараз піднімають голову.
Тому тим, хто живе з Україною в серці – потрібно об’єднуватися.
Слава Україні!

Віктор Бобиренко