"... А сприймалася як пристойна країна" - Євген Якунов

"... А сприймалася як пристойна країна" - Євген Якунов

Навесні і влітку була найблагополучнішою в Європі по протидії Ковіду. Дисципліновано вдягла маски. Всі як один -увійшла в жорстокий локдаун. Національним гаслом стало: "Ми впораємося!"...
Але не впоралися. Бо рано повірили в перемогу. Наприкінці серпня прем'єр, піддавшись на популістські суспільні настрої закликав: "Жодних масок! Ми не хочемо, по суті, знищити наше громадське, культурне та спортивне життя..."
І всі зняли. І понеслося. Денна захворюваність миттєво підскочила до 17 тис. хворих. Додало пекла веселе святкування Різдва.
І от сьогодні вже сиплеться система охорони здоров'я. Крематорії працюють в форсмажорному режимі.
Зате політична опозиція розправила крила. Відправлено у відставку вже трьох міністрів охорони здоров'я. Загнаний у кут уряд популістів гарячково кидається з одних крайнощів в інші.
Незважаючи на найгіршу в Європі ситуацію з ковідом, опозиціонери тричі провалювали в парламенті голосування за продовження надзвичайного стану. І лише зусиллями верхньої палати -сенату, який дозволив уряду встановлювати такий стан самому, його таки подовжено.
Лікарі сумно констатують: замість того, щоб об'єднатися перед лицем страшної загрози, політики в країні зводять рахунки. Бо попереду вибори...
Це- Чехія. А що тоді буде в Україні?
Виступати сьогодні проти суворих обмежувальних санітарних заходів, а тим паче проти вакцинації, компрометуючи вакцину - це злочин,за який має бути відкрито кримінальне провадження.
Але ж розумні люди з партійними значками на трибуні ВР цього наче не розуміють...

Loading...