Андрій Говоров здобув другу медаль на етапі Кубка світу з плавання

Андрій Говоров здобув другу медаль на етапі Кубка світу, який сьогодні завершився в Москві. Цього разу він став бронзовим призером на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Наш спортсмен фінішував з часом 22.10 секунди. Попереду були, "випливши" з 22 секунд, американець Джош Шнейдер (перше місце) і росіянин Юрій Сєдов.

У кваліфікації А. Говоров показав четвертий результат - 22.47. Водночас рекорд України, встановлений ним два роки тому на чемпіонаті світу в Барселоні, становить 21.80 секунди.

Напередодні в Москві плавець з Дніпропетровська здобув золото, вигравши фінальний заплив на дистанції 50 м батерфляєм – 23.30.

Другий етап Кубка світу з плавання відбудеться 15-16 серпня у французькому Шартрі.