"АНТИВАКСИ І ГЛУЗД" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"АНТИВАКСИ І ГЛУЗД" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Під Верховною Радою зібралися противники вакцинації… Вже переконався, говорити з ними марно, переконувати антивакса це те саме, що переконувати адепта Марії Деві Христос в тому що його ідол – самозванка. Просто напишу, що для мене означає виконанні вимог антиваксів.

  Це означає нові й нові локдауни. Дивіться самі. В Ізраїлі два тижні тому знайшли більш важкий штам коронавірусу. Як відреагував на це Ізраїль? Вчора до Ізраїлю дозволили в’їзд іноземців за наявності КОВІД-сертифіката. Вражає? У Швеції на внутрішній авіалініях дозволили не носити маски! Чому все це? Бо і у Швеції, і в Ізраїлі вакцинована критична маса громадян. Там нема загрози колапсу національної медицини. Там більше нема загрози пандемії. А ми?

 А в нас щеплено менше 18% населення. Це означає що нинішній локдаун ніяк не останній – ми уже гарантовано в’їдемо у локдаун весною. З великою долею вірогідності знову матимемо нокдаун через рік – восени 2022 р. Уявляєте? У Польщі і Румунії ніяких локдаунів вже не буде і там працюватимуть підприємства та створюватимуть до біса робочих місць. А у нас…

 Агов, підприємці! Вам як, сильно подобається відправляти на самоізоляцію весь колектив, коли з КОВІДом падає кілька працівників? Агов, виробничники, розкажіть що таке коли керівник нехтує самоізоляцією ланки і за тиждень з ковідом лягає півпідприємства разом з керівниками? Агов, люди які уже втратили гарну роботу, бо власники закрили свої фірми… як вам воно?

 Все це триватиме ще рік, а може й більше. Бо розумієте, право кожної людини обирати – вакцинуватися їй чи ні. Хіба можна нехтувати цим правом?

 Я вже не питаю, наскільки гучно аплодуватиме Москва ситуації, коли українська економіка перебуватиме в колапсі в той час, як польські і турецькі підприємства з натхненням захоплюватимуть наші ринки. Що до шабашу антиваксів дотична Росія, я геть і не сумніваюся. У Кремлі просто не можуть пропустити таку нагоду підкласти нам свиню.  

 Але це не все. Я дуже гарно знаю, що таке ховати рідну людину, життя якої уніс КОВІД. Людину ще вчора здорову, повну сил і планів, яка мала люблячих рідних. Коли у цілої родини життя різко розділяється на до і після. Я – знаю. Я бачив смерть на фронті. І я знаю наскільки шокує безглуздість ситуації коли здорова людина помирає через вірус. Просто тому що колись не залишилася вдома замість піти в гості. Наприклад.

 Від КОВІД з почату пандемії в Україні померли 64,2 тисячі осіб. Для порівняння в АТО/ООС українські силовики всього (бойових і не бойових) втратили 4,5 тисячі людей. Вражає? Під Іловайськом загинули біля 400 українських солдат і добровольців – і це національна катастрофа. Вже весною цього року ми щодня (!!!) втрачали по Іловайську протягом кількох тижнів! Зараз у нас та сама ситуація – вчора померли 720 людей.

 І за кожною людиною – біль, біль, біль. Поламані долі. Людські трагедії. Антивакси зараз цей біль множать. Роблять все можливе, аби цього болю ставало більше, більше, більше. А би всю країну накрив – через їхню власну недолугість.

 Науковці говорять, зупинити пандемію КОВІД може масова вакцинація, як це не раз бувало в світі. Знаєте, мені дико і жахливо, що на початку ХХІ ст. комусь треба доводити необхідність вакцинації! Існує історія боротьби людства з віспою – шрамами від неї було вкрите обличчя короля Карла ХІІ, від віспи помер російський цар Петро ІІ. Тощо й тощо. Існує історія боротьби людства з поліомелітом. Існують сотні тисяч наукових робіт, матеріалів конференцій, дисертацій, статей…

 І все це розбивається об мракобісні переконанні людини, яка вірить не у науку і прогрес, а у фарму-убивцю. Я не знаю як це коментувати.

 Але я вірю. Вірю що раціонально-мислячих людей – більше. Що розумні люди все зрозуміють і приймуть правильний вибір. Що вакцинація відбудеться і пандемію ми подолаємо. Хоча могли б це зробити набагато швидше.