"Авдіівка зараз - основний напрямок наступу російськоі армії в Україні" - Юрій Бутусов

"Авдіівка зараз - основний напрямок наступу російськоі армії в Україні" - Юрій Бутусов

Тривалий час в Авдіівку не присилають маршеве поповнення та свіжі батальйони. Піхота сточується, люди просто хворіють, списується по стану здоров’я, поранені, контужені, загиблі. Росіяни несуть втрати у рази більше, але вони поповнюють свої штурмові батальйони постійно, у нас поповнення у багато разів менші, і дуже давно взагалі було.

Авдіівка зараз - основний напрямок наступу російськоі армії в Україні. Ворог кидає сюди резерви, хоче нас продавити. І ми могли б скористатись цим, щоб перемолоти тут усі російські резерви та захистити місто та зручні позиції. Але…

Питаєш людей Залужного та Тарнавського - кажуть, у нас нема людей, бо розподілом займається командувач сухопутних військ Сирський та підпорядкована йому систему ТЦК та ТРО.

Питаєш оточення Сирського - у Залужного є підпорядковані йому частини, у Тарнавського теж, хай маневрують та посилюють.

Питаєш, а хто може розібратись та ухвалити рішення, щоб посилити оборону великого українського міста Авдіівка людьми? Міністр оборони - ні, у нього кажуть що він в таке не може втручатись. Верховний головнокомандувач та його Ставка? Ні, він теж не може, це військові, хай розбираються.

В мене питання - як долучити увагу до Авдіівки вищого керівництва, щоб дали маршеве поповнення у 110-ту та хоча б пару свіжих батальйонів?

Хто ж за це відповідає? Чи знов з мерів питати та біля мерій мітинги робити?

Чи зробити стрім серед солдат у Авдіівці, і нагадати про відповідальність за втрату Авдіівки?

Питання поповнення підрозділів а Авдіівці на даний момент повністю залежить від рішення головнокомандувача ЗСУ Валерій Залужний. Виключно директива Генштабу зможе зараз спрямувати поповнення та надати резерви.

Мова не йде про те, щоб в Авдіівку дали усі сили, зоб змінювати стратегічні плани військового командування. Мова йде щоб поповнити поточні втрати за два з половиною місяці штурмів. Щоб завести пару свіжих батальйонів і дати трохи виспатись хоча б парі батальйонів в обороні міста. І такі сили у нас є.

Поповнення людьми гарнізону Авдіївки на даний момент це першочергова відповідальність В.Залужного. Так, також це і Ставка Верховного головнокомандувача і міністра оборони, які взяли на себе політичну відповідальність за оборону краіни. Але якщо не буде поповнення людьми та резерви не надійдуть, і ситуація з напружено-контрольованої перейде до стадії напружено-неконтрольованої, то питання будуть не тільки до політичного керівництва, але і чому саме головком не ухвалив критично необхідні рішення.

Сподіваюсь, що необхідні рішення будуть ухвалені.