Бабусині страви: "Рулети з лаваша з салатом із крабових паличок"

Бабусині страви: "Рулети з лаваша з салатом із крабових паличок"

В тонкі листи лаваша загорніть всім добре знайомий салат з крабових паличок і подайте лаваш з салатом нарізаним невеликими рулетиками. Виглядає таке блюдо святково і нарядно.

 • 2 лаваша
  300 г крабових паличок
  150 г сиру будь-якого сорту
  5 курячих яєць
  ½ банки консервованої кукурудзи
  ½ банки зеленого горошку
  5 пір'їнок зеленої цибулі
  100 г майонезу


 • Приготуйте салат з крабових паличок. Зваріть яйця круто. Потім очищені і охолоджені яйця дрібно наріжте.
  Розморозьте крабові палички, дрібно наріжте і додайте до подрібненим яйцям.
  Натріть сир на крупній тертці, додайте до яєць і крабовим паличкам.
  Салат із крабових паличок кожна хазяєчка готує по-своєму. Тому точно дотримуватися рецепту нема сенсу. Ми вибирали інгредієнти з того що було в холодильнику і що, на мою думку, поєднується з крабовими паличками. А в холодильнику було півбанки горошку і півбанки солодкої кукурудзи. Потім додали трохи нарізаних зелених пір'я цибулі.
  Майонез в салат додавайте потроху, його потрібно стільки, щоб скріпити салат. Якщо салат буде рідкуватим, рулетики не отримають.
  Перемішайте салат і викладіть його на лист лаваша товщиною в 1-1,5 см. Потім поверніть лаваш рулетом, загорніть його у фольгу або харчову плівку і покладіть в холодильник на пару годин або на ніч. Перед подачею на стіл розріжте рулет на невеликі шматочки і красиво викладіть на блюді. Лаваш для рулетів використовуйте найсвіжіший, інакше при згортанні у нього з'являться тріщини.