"БОЖЕ, БЕРЕЖИ УКРАЇНУ..." - Олег Шарп

"БОЖЕ, БЕРЕЖИ УКРАЇНУ..." - Олег Шарп

 делікатна тема, але напишу
Знаєте, яка найстрашніша п`ята колона наразі в Україні? Не Медведчук і не Добкін. Це Гундяєвська церква, яка поки мовчить, поки "внє політікі", але, як тільки розпочнеться щось гаряче, вдарить у спину. Поясню...

 Нещодавно знайома, затята прибічниця УПЦ МП (завжди мала патріотичні погляди), приносить мені CD. Каже, батюшка дав - подивись, там дуже все правильно говорять.

 Дивлюсь... Щось на кшталт проповіді з картинками. Давно не бачив такої кремлівської лабуди під солодким ялином. Там і про "єдиний народ", і про необхідність протистояння Заходу, який "йде на руську православну землю на вимогу Антихриста". І про необхідність єднання, і "нічого нам ділити", і Московська церква - єдина свята. І треба покоритися Великій Русі, бо вона - мати Малої Русі. І що Росія нам не ворог, а "богоугодний вчитель". ZiK, NewsOne та 112 просто відпочивають!

 При чому ці компакт-диски почали роздавати прихожанам точнісінько тоді, коли розпочалося посилене перекидання російських військ до нашого кордону. Мало того, батюшка (не здивуюсь, якщо під рясою він має сині погони) просить розповсюджувати цю інформацію з метою... "запобігання війни".

 Я не релігійна людина, але поважаю почуття віруючих. Проте, дуже добре пам`ятаю приклад Святогорської лаври, де з самого початку війни ховалися терористи і боєприпаси.

 Так що все це не випадково співпало за часом - і фільм Медведчука "Паломниця", і поява агітаційних матеріалів у попів РПЦ, і білборди у Києві, з яких Онуфрій закликає до "примирення". Все це - важливі елементи гібридної війни, яку веде проти нас Московія. Де її церква - той ніж у спину, який поки ховається під рясою, але може бути використаний у будь-який момент.

 У нас дуже багато розповідають про незалежність церков і радять не лізти у церковні справи. Але якщо ви згадаєте, яку роль грає російська церква у просуванні ідей "русского міра" в інтерпретації путінського режиму, її діяльність вже не здаватиметься вам настільки "незалежною".

 Ми зараз на порозі війни - і це не жарт. В нашу армію я вірю - Путіну мало не здаватиметься. Проте, найбільше боюсь удару в спину від тих, хто робить вигляд, що живе за законами Божими, а насправді несе у голови українців сміття кремлівського великодержавного шовінізму.

Боже, бережи Україну від московського чорта.

Loading...