"Цього нам не треба" - Олександр Костюк

"Цього нам не треба" - Олександр Костюк

"Я скажу вам відверто – якщо завтра нам повернуть нашу землю, наш тимчасово окупований Донбас, то я можу ще десять разів потиснути руку (Путіну)».
Ці слова сказав Президент України Володимир Зеленський. І цими словами, до речі вже не вперше, він підкреслив, що готовий на все (навіть на приниження держави та нації) заради повернення Донбасу. А пориватися і демонструвати палке бажання тиснути руку особі, за наказом якої вбивали та катували твоїх співгромадян – це і є приниження
От тільки є одна біда. Приниженням перед агресором ніяка держава ніколи в історії нічого не повертала. Тільки втрачала.
Отже ці слова є маніпуляцією. Вони маніпулятивно роблять у свідомості обивателя «повернення Донбасу» ідеєю фікс,суперпризом заради якої можна піти на будь-які поступки. На компроміси.
Насправді це не так. Донбас без найменших сумнівів це Україна:була і буде. Але це точно не суперприз. Донбас наповнений терористами, зброєю, наркотиками, криміниталітетом з усіх просторів РФ. Зрештою просто людьми, які ненавидять Україну. Там зруйнована економіка,промисловість,екологія,демографія, інфраструктура; квітнуть наркоманія, злочинність, епідемії, інфекційні хвороби.
Це точно не суперприз, заради якого можна бути готовим на все, навіть на приниження держави. Скоріше навпаки – це купа проблем. Які ми знімемо з РФ і повісимо на себе. Щедрою рукою відкриємо ворота в Україну російській зброї, терористам, бандитам, криміналу, наркотикам, СНІДУ, сифілісу, туберкульозу. І все це - за таке бажане рукостискання.
Більше того, якщо повернення Донбасу відбудеться за умов збереження «народной міліції», складеної з учорашніх терористів. Якщо кордон з РФ буде звичайним решетом за умов «сумісного патрулювання» людей Авакова та місцевої «народної міліції», яке нам проштовхують. То це буде смерть України.
Безпечне для України повернення Донбасу можливе лише після:
- Повного виведення окупаційних військ РФ;
- Повного роззброєння бойовиків;
- Повного і 100% контролю ЗСУ (у крайньому випадку на першому етапі – контингентів ООН) по всій території і на кордоні;
- Перехідного карантинного періоду довжиною в роки, за який потрібно вирішити перелічені проблеми. Коли там будуть працювати тимчасові військові адміністрації чи адміністрації ООН, СБУ, МВС, міжнародні місії, лікарі, екологи тощо.
А інакше зброя, криміналітет та вбивці прийдуть в хату до кожного обивателя. СНІД, туберкульоз, сіфіліс та наркоманія прийдуть до ваших дітей. Ваші зарплати та пенсії підуть на відновлення зруйнованого Донбасу.
І я думаю, це не зовсім те, за що голосували наївні виборці Зеленського.
І це точно не той суперприз, зараді якого потрібно йти на приниження України і тиснути липку, криваву руку убивці.

Костюк Олександр


Loading...