Чи є життя після "Плану Штайнмаєра?" - Гліб Бабіч

Чи є життя після "Плану Штайнмаєра?" - Гліб Бабіч

Звісно є. Прямо зараз, простими словами про цілком ймовірне майбутнє.

Вибори на окупованій території без контролю України (але під контролем росії і стволами бойовиків), переведуть всі без винятку процеси, що відбуваються там - в ранг законних і легітимних.

Незаконні збройні формування на окупованій території Донбасу - стануть законними збройними формуваннями.

Лідери незаконних утворень стануть легітимними представниками влади, з особливими повноваженнями, регульованими "особливим статусом".
Самі «закони», за якими живе окупована територія - стануть справжніми законами.
Навіть "на підвал" громадяни України будуть потрапляти згідно "особливого" законодавства України. А все "віджате" буде по ньому легітимізовано.
А потім ці закони вони понесуть на решту території.

«Контроль кордону України» буде здійснюватися тими ж силами і персоналіями, які вели по нам вогонь п'ять з гаком років - тепер вони теж Україна. Фактично, доступ в Україну з боку росії - буде повністю в руках росії.

Люди, які вбивали, катували, грабували - стануть повноцінними громадянами України, і будуть вільно переміщатися по її території, під захистом законів України. Ви ж вірите, що вони більше не будуть вбивати, катувати і грабувати, правда?

Територією з «особливим статусом», швидше за все, стануть вся Донецька і Луганська область.

Армія піде в ППД, і буде скорочена, демотивована і, цілком ймовірно - частково роззброєна, в рамках подальшого руху до "повного миру".На «території з особливим статусом» буде своя «частина української армії», набрана з тих, хто нас вбивав. Не виключено, що склад бригад ВСУ, розквартированих на сході «логічно» замінять особовим складом з жителів «особливої» території.

Вчорашні злочинці стануть суб'єктами політичного процесу, і почнуть входити в державну структуру, в рамках «кроків по об'єднанню України».

Відновлення не тільки зруйнованої інфраструктури Донбасу, але і всього, що розкрадено, вирізане на металобрухт або вивезено до Росії - на багато років ляже фінансовим тягарем на кожного жителя України. Виключаючи жителів «територій з особливим статусом».
Розпоряджатися цими грошима будуть саме ті, хто руйнував, розкрадав, знищував і вивозив у росію все, що має вартість.

Питання повернення Криму буде поховано назавжди і остаточно.

Росія отримає повний вплив на Україну як через «території з особливим статусом», так і через повне звільнення від міжнародних санкцій.
Далі буде «відновлення добросусідських відносин» через панування Росії в економіці і інформаційному полі.

І це ще не були погані новини.
Погані новини, що це буде тільки початковою нульовою фазою ліквідації України як незалежної держави.

І ви будете до останнього не погоджуватися з цим. Поки не дізнаєтеся результати першого одностайного референдуму.

Гліб Бабіч


Loading...
Loading...