ЧС-2020 з біатлону. Україна завоювала бронзу в жіночій естафеті

ЧС-2020 з біатлону. Україна завоювала бронзу в жіночій естафеті

У суботу, 22 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася жіноча естафета.

На першому етапі нашу збірну представляла Анастасія Меркушина. Настя використовувала два запасних патрони і передала естафету Юлії Джимі сьомою, з відставанням в 37 секунд від лідера, яким в той момент була Італія.

Джима на другому етапі виступила дуже схоже на Меркушину. Україна на екваторі гонки була шостою, але відставання від Італії збільшилося до 75 секунд. Ліза Віттоцці і Доротея Вірер зробили для своєї команди гандикап в майже хвилину від другого місця, але надалі для італійок все склалося плачевно.

На третьому етапі італійка Санфіліппо, норвежка Екгофф і росіянка Міронова заробили штрафні кола, тоді як полька Каміла Жук використовувала лише один доп і завдяки пристойній швидкості вивела свою команду на перше місце. Українка Віта Семеренко з трьома запасними патронами передала естафету Олені Підгрушній восьмою, але лише в 17 секундах від срібла (54 до Польщі).

Підгрушна зробила справжній подвиг. Уже з першого кола вона включила швидкість і стрімко скорочувала відставання від лідера. Лише один промах Олена допустила на стійці, але пішла на фінішне коло другої. Впевненим лідером на той час була Норвегія, українка могла поборотися лише за срібло.

На жаль, виграти статус віце-чемпіонок світу не вдалося. Німкеня Деніз Херрманн виявилася набагато свіжішою і втекла від Підгрушної. Але українка не підпустила до себе чешку і завоювала для нашої команди бронзу. Польща опустилася на сьоме місце.


Варто відзначити, що українки другий рік поспіль стали бронзовими призерками чемпіонату світу. У 2019 році наші біатлоністки фінішували третіми в шведському Естерсунді.

Результати гонки:

1. Норвегия Норвегія (1+9) 1:07:05,7

2. Германия Німеччина (0+9) +10,7

3. Украина Україна (0+8) +18,4

4. Чехия Чехія (0+10) +31,1

5. Швеция Швеція (1+11) +44,9

6. Швейцария Швейцарія (0+11) +47,1


Loading...