Десять хороших новин 12 вересня

Десять хороших новин 12 вересня

Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Майорськ, Миколаївка Друга, Бахмут, Красногорівка, Мар’їнка та Новомихайлівка. Крилаті козаченьки знесли з лиця землі п’ять лаптєвих опорників і дві позиції ППО.

Безславної кінчини зазнала 810 окрема лаптєнога бригада морської піхоти з міста ганьби руських моряків Севастополя. У боях з непереможною українською армією 85% підрозділу крисіян-зрадників перетворилося нарешті на росіян. Хороших Решта 15% відчувають себе сильно подавленими 

Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Херсонщині». ОК «Південь» повідомляє, що лапті, затиснуті на правому березі Дніпра, вже готові викинути білий прапор але не можуть знайти нічого чистого і шукають можливостей здатися у полон.

Ну вже офіційно, звільнені і делаптизовані: Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Миролюбівка і Сухий Ставок.

Наша постійна рубрика «новини контрнаступу на Харківщині». Непереможна українська армія вийшла на кордон з балалайнею у районі села Тернова.

Гвардійці уронили лаптям сушку , поламали два урала, одну бойову броньовану машину та бензовоз і взяли у полон з десяток лаптів поблизу Куп’янська. Два БТР-82 затрофеїли у цілком ходячому стані

У Сватовому на Луганщині в лаптів прокинулися рештки разуму, тому вони швиденько з’їбалися вглиб окупованих територій, залишивши у місті абізян. На Сватівщині вже встановлено Прапор.

Росія втратила газовий ринок у Європі. Порівняно з періодом минулого року обсяги постачання впали вчетверо. І ціна на газ все одно впала на 40%. Злобним уїбанам не залишається тепер нічого крім як спалювати свій же газ, поки в них досі є негазифіковані великі міста. Зате Європа заповнила сховища газом на 80% і русофобією на 20% й замерзати насмерть ніхера не збирається.

Кримський головний абізян Сергій Аксьонов, відомий в нас більше як Гоблін, вирішив, що буде не так страшно, якщо боятися одразу на камеру. І заявив, що радіє обстрілам об'єктів інфраструктури у Харківській області тощо. Він сподівається, «що все це перейде, нарешті, в більш рішучу фазу».

Блять, ну ще трошки і звісно перейде Ми вже знаємо, де і які у вас ППО.  

Підірвали у її ж квартирі «ректорку» Херсонського держуніверситету Тетяну Томіліну. Охоронець-кадировець загинув, абізяну госпіталізували.

Це та божевільна, яка розповідала про американські біолабораторії у Херсоні. Я думала, цю міську божевільну з якогось пункту збору макулатури на цю посаду притягли, а прочитала, що в неї міжнародний сертифікат доктора наук.

Тепер у неї два шляхи. Або приєднатися до свого охоронця, або до Киви у якості співавтора у нових наукових трудах.

На Донеччині Нацгвардія, ЗСУ і Тероборона зайшли у Святогірськ і зачистили позиції лаптів. Над Богородичним знову піднято український прапор. Щоправда, зачищати там ще і зачищати, там санінспекцію треба, бо ці копрофаги навіть у храмі за вівтарем насрали.

От реально, на їхньому прапорі не вистачає  для повноти відображення характеру нації

У балалайні тим часом добровольці, що позарилися на крадені стіралки і бабло, подивилися в інтернетах новості і стали пачками відмовлятися їхати в Україну. Балалайне військове командування навіть змушене було призупинити відправку нових, вже сформованих, підрозділів

На росії зараз дуже приємна тенденція. Депутати із Москви і Санкт-Петербурга вимагають відставки путіна, набралося аж 19 камікадзе. Військове командування критикують Кадиров і Стрєлков. Позакривали каменти на каналах, бо русня питає, що за хуйня з «Києвом за 4 дня», якщо ЗСУ звільняють місто за містом. Русня починає гундєть, а значить відчула, що цар став слабкий.


І традиційна картинка дня із соцмереж