Десять хороших новин 14 вересня

Десять хороших новин 14 вересня

Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Спірне, Соледар, Майорськ, Зайцеве, Одрадівка, Весела Долина, Водяне та Новомихайлівка. Крилаті козаченьки 11 разів їбанули по макакам, трьом їхнім зенітним комплексам і приземлили літака. Ракетники накалапуцяли ще чотири гради і продовольчий склад у Докучаєвську. Так шо лапті тепер на серйозних щах можуть стверджувати, що то детонують консерви.

Наша постійна рубрика «контрнаступ на Херсонщині». Непереможна українська армія звільнила село Киселівка. Залишилася Чорнобаївка і наші у Херсоні. А репутацію Чорнобаївки ми знаємо

«Ріфірєндум» у Херсоні накрився аліной кабаєвой, лапті про нього більше навіть вголос не згадують, бо кожен раз, коли згадують, сильно прилітає

Наша постійна рубрика «контрнаступ на Харківщині». Маляр каже, що звільнено вже близько 8500 кв. км Харківщини, відповідно 388 населених пунктів. Лінія фронту розтягнулася на 2500 км, на 1300 км з них тривають активні бойові дії, наші їбуть лаптів так що іскри летять.

В абізянії подивилися український телевізор і тепер 50 абізянських мобіков з Горлівки написали рапорти про відмову від подальшої участі у бойових діях.

Русня тим часом робить крок доброї волі для своїх ППО, спішно відводячи їх з окупованих територій у глиб балалайні. Хуй його знає, чи то хаймарсів бояться, чи то готуються захищати саму балалайню, скоріш за все перше. І це що ж виходить, гордий народ «ЛНР» залишився зовсім без прикриття?

Наша постійна рубрика «а шо там у Бєлгороді». А на Бєлгородщині зараз евакуація всіх, в кого алергія на бавовну. Місцеві істерикують, бо розуміють, що будинки розграблять свої ж. І що росія їх взагалі не від чого не захищатиме.

Як це прекрасно, коли війна б’є і по росіянам

МВФ заявив про початок роботи над новою довгостроковою кредитною програмою для України. Фонд збирається надати Україні додаткове екстрене фінансування. Його розмір буде таким самим, що й у березні – близько $1,4 млрд.

Мінкульт нарешті прокинувся з ідеєю позбавляти українських селеб звання народного артиста, якщо вони більше ніхуя не українські селеби. Ткаченко написав, що ті, хто підтримують русню або просто позатикали пиздаки і вичікують, чия візьме, будуть своїх звань позбавлені.

Ну, і десяти років не пройшло

Руснявий телеграм-канал «база» розповів прекрасну історію про лаптя-заробітчанина. Поїхало в Україну заробляти гроші на війні таке собі чмо з Воронежа. І нє, не перетворилося на Ладу-200, а віддало при зустрічі мамі картку, щоби вона на гроші, зароблені на горі українців, купувала всяке по хозяйству і сплачувала заняття для його братіка.

Але мама скільки не тицяла картку у банкомат, криваві рублікі зняти не змогла, бо хтось вкрав звідти всі гроші, зароблені її сином-вбивцею під час «спецоперації». А мусора сказали, що нічим не можуть допомогти, бо їм похуй.

Одна надія, що з чма з Воронєжа таки буде Лада-200. Возитиме мама на ній на розвивайки свого младшенького. Він-то на нову машину для мами вже точно не задвохсотиться, бо ніякого автопрому на росії у той час вже не буде


І традиційна картинка дня із соцмереж. Знаєте цей мем?