Десять хороших новин 4 вересня

Десять хороших новин 4 вересня

Непереможна українська армія відбила атаки в районі Краснопілля, Бахмутського, Бахмута, Майорська, Зайцевого, Кодеми, Соледару і Первомайського. Крилаті козаченьки 12 разів непогано їбанули по лаптях з повітря.

Нацгвардія, спільно з ТРО, звільнили село Озерне поблизу Слов'янська – доволі стратегічне, бо з нього відкривається шлях на залізничний вузол у Лимані

Наша постійна рубрика «новини контрнаступу». На Херсонщині також звільнили село – Високопілля, за яке люто пиздилися з лаптями далеко не перший день. Тепер козаченьки тут не тільки встановили наш Прапор, а й добре поповнили обмінний фонд.

Інші лапті на Херсонщині, а саме 127 полку 1 армійського корпусу, подивившись на долю своїх нещасних сородичів, написали відмову від участі у бойових діях. Тепер їх скоріш за все перетрьохсотять свої ж і будемо сподіватися, що на фронт вони вже не повернуться.

Гіркін тим часом ниє, що у ЗСУ на півдні все ще краще і краще получається, і артилерія в нас навалює як боженькі, і переправи ми поламали, і лаптєугруповання скоро можемо розсікти і оточити його західну частину. Вопщем, якщо він скоро знову буде без вусів, значить він їх собі повидирав від ужаса.

 На Харківщині наш «Бук» збив літак лаптів без жодного пострілу. Лаптєкрилий тупо злякався повідомлень про опромінення радаром. «Він зрозумів, що з мисливця перетворився на ціль, з переляку катапультувався, а літак розбився», – розповідає командир ракетної батареї «Бук М1», герой України Ярослав Мельник. На рахунку його підрозділу вже 11 літаків і дві вертушки

У Якутії зійшов з рейок потяг з пальним для лаптів. Серед втрат не тільки, власне, пальне, а і 300 метрів колії. Героям слава, якутські шамани, дякуємо за співпрацю.

Дві ракети, які лапті випустили по нам із Криму, вирішили залишитися у Криму. Бо там все добре так, по домашньому. Так не хотілося улітать

Шкода тільки, що впали на узбережжі, а не на військову частину. Ця русня нічого не може зробити по нормальному.

Через введення ліміту цін на нафту, яке погодили країни G7 і до якого додадуться збитки через нафтове ембарго, балалайня втратить близько 70% доходів від її експорту. До речі, Індія та Китай різко скоротили закупівлю. Дуже не хочеться під санкції.

Було колись у радянських лаптів прислів’я: курица не птица, Болгария не заграница. Ну так от хуюшки, нєзаграніца взяла і підняла ціни на в’їзд для братушок, з 35 аж до 80 євро, у рамках скасування візових пільг для громадян балалайні. Вопіющая русофобія)))

Росіянка Марія Ласіцкене, яка колись підставила нашу Ярославу Магучіх із тим фото, тепер плачеться, що вона виступає в одній і тій самій формі, на якій вже протерла дірки, а Nike чогось більше не хоче одягати русню.

Українська легкоатлетка Анастасія Бризгіна у відповідь виклала фото наслідків прильоту російської ракети у спорткомплекс і уточнила у коментарі: «Що там з дірками на формі?»

На Херсонщині лапті полізли штурмувати позиції наших десантників, традиційно обісралися, потрапили у полон. А під час обшуку в них знайшли… штучну вагіну.

Тобто, вони були настільки впевнені у власному успіху, що вже збиралися переїжджати і свою спільну дружину одразу взяли з собою? Чи штучна пизда – це був їхній талісман? Втім, тоді все стає одразу зрозумілішим 

Я тепер вже починаю думати, чи справді їм видали оті автомати з кривими дулами. Може вони їх самі тойво, мало лі які там ще сексуальні девіації

Гумовий виріб передадуть до музею «бойової слави» армії Росії.

Ну і в десяточку коротко, бо вже по кількості знаків в один пост не поміщаюся. На росії буклети про мобілізацію почали з’являтися у ночліжках для безпритульних. Друга армія світу запрошує на службу бомжів


І традиційна картинка дня із соцмереж