Десять хороших новин 6 вересня

Десять хороших новин 6 вересня

Непереможна українська армія відбила наступи лаптів у районах населених пунктів Долина, Соледар, Новобахмутівка, Кодема, Зайцеве, Авдіївка, Мар’їнка та Любомирівка. На багатьох напрямках лапті зараз роблять швидкі кроки доброї волі, тобто отримали пизди і зйобуються зализувати рани.

Крилаті козаченьки нанесли близько 10 ударів, поламали бойову техніку, ПВО, покрошили абізян і уронілі чергову вертушку-алігатора. Шота погода для них останнім часом стала взагалі не льотная. Боги війни у свою чергу разпіздошили лаптям шість пунктів управління, переправи і ще купу техніки.

Гайдай каже, що просунулися та закріпилися на Луганщині.

Наша постійна рубрика «новини контрнаступу». Чорнобаївка 100500:0. Плюс прилетіло по позиціях у Голій Пристані, Новій Каховці і Томиній Балці. Непереможна українська армія на півдні звільнила кілька населених пунктів, але яких поки не кажуть, щоби зменшити ризики.

Контрнаступ поширюється на Харківщину. Зеленський які саме звільнено населені пункти так і не назвав, але є припущення, що це Балаклія і Вербівка. Там сьогодні наші козаченьки навалюють так, що лапті виють і прощаються з родичами. У руснявих пабліках пишуть, що у Балаклії пекло, Самарський Собр потрапив в оточення, «вже по прощався» і Собр Башкірії.

Єврокомісія зупинила угоду про спрощений візовий режим для русні. Вже з понеділка лапті платитимуть за візи не 35 а 80 євро, їм не світять довгострокові візи, а звичайні вони будуть отримувати по пів року. Країни ЄС переглядатимуть вже ухвалені рішення по шенгенам, консульства перевірятимуть, чи не становить кожен лапоть якоїсь загрози для їхньої країни.

«Комендант» Бердянська Артем Бардін сьогодні раптово вибухнув у своєму автомобілі (знову бомбанули консерви з гуманітарки?) Лапті спочатку підтвердили його реінкарнацію у Ладу-200, але потім дали задню і заявили, що йому тільки відірвало ноги. Ми згодні, що команданте зміг би управляти Бердянськом і без голови, ніхто би навіть і не помітив.

БЕБ заарештувало активи колишнього депутата держдуми балалайні, власника Київського картонно-паперового комбінату Володимира Крупчака на на понад 1 млрд грн

Наша постійна і вже підзабута рубрика «сім кар єбічєскіх». На Примор’я обрушився тайфун «Змилонахуй» «Хіннамнор». Змило пішоходний міст, розмило дороги, потопило машини, залило пологовий. Місцеві коментують журналістам, що вони вже до такого звикли не дай бог влада вирішить, що ми чимось незадоволені

Партія Шарія остаточно заборонена судом. Да і хуй з ними. Це як Горбачов, ЗМІ дали новину, що він помер, а ми всі такі – а він що, досі був живий?

Глава Єврокомісії анонсувала ще 5 млрд євро допомоги Україні незабаром

Непереможна українська армія за пів року виїбала і висушила 50 тисяч лаптів. Пакетів вже не вистачає для цих мамкіних брателів Києва за чотири дні. Армія – ви супергерої. Великі Воїни з легенд. З вас тепер охуїває увесь світ.

І русня теж охуїває, самі непонятливі – до сінєви і трупного окочєнєнія


І традиційна картинка дня із соцмереж

Вісник веселої русофобії