Доведена причетність Поліщука і Медведька до вбивства Бузини

Доведена причетність Поліщука і Медведька до вбивства Бузини

Результати ДНК-експертизи підтвердили причетність Андрія Медведька і Дениса Поліщука до вбивства журналіста Олеся Бузини

Зазначено, що на речах, кинутих неподалік від машини вбивць публіциста Бузини в Києві, є сліди генетичного матеріалу підозрюваних у вбивстві Поліщука та Медведька.

Відзначається, що судова молекулярно-генетична експертиза показала, що генетичні зразки Поліщука збігаються із зразками, виявленими на спортивному костюмі (куртці і штанах) і однієї з двох медичних масок.

А генетичні зразки Медведька збігаються з матеріалами головного убору, який був виявлений правоохоронцями. Крім цього, його ДНК-матеріал виявлений на обох медичних масках.

Раніше в МВС повідомляли, що неподалік від кинутого вбивцями Бузини автомобіля Ford Focus правоохоронці виявили ряд речей, які, ймовірно, належали кілерам.

Як повідомлялося, Бузина був убитий 16 квітня в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив. Двоє підозрюваних у виконанні вбивства Бузини Медведько і Поліщук були затримані 18 червня.

23 червня Поліщук вийшов із СІЗО після внесення за нього застави на суму понад 5 млн грн, проте прокуратура подала апеляцію на рішення суду. В результаті 2 липня Апеляційний суд Києва знову заарештував на 60 днів Поліщука. Відносно Медведька обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці — до 14 серпня.

Джерело: ua.racurs.ua


Loading...
Loading...