Хакери руху "Анонімус" опублікували на сайті Федеральної служби державної реєстрації, кадастру і картографії Росії привітання з Днем Незалежності України.
Про це повідомляє Еспресо.TV, передає "Спектр новости".
"Ми, хакери "Анонімус" Росії, вітаємо всіх наших братів-українців з Днем Незалежності України, і щиро бажаємо найшвидшої перемоги над кремлівсько-терористичним окупаційним режимом КГБіста Путіна!" - йдеться у привітанні.
Російські хакери також висловили підтримку українцям.
"Ми з вами! Ми за вас! Ми - разом! Наш спільний ворог буде розбитий, а кровні узи наших народів ніколи не будуть розірвані більшовицькими тиранами та їхніми посіпаками! Слава Україні! Слава Россії! Слава Русі!" - наголошується у привітанні.













!["АРЕСТОВИЧ і ЛАТИНІНА: Розставання року! [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/08/2289/228905_48xx_.jpg)





