"ХТО ПІДСТАВИВ ЗЕ?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ХТО ПІДСТАВИВ ЗЕ?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Ой як негарно вийшло! Невже ролик "Зеленський і діти" на Новий рік в інтернет виклали політтехнологи Банкової? Дивіться самі.
Вже кілька днів ЗМІ намагаються перебити відпустку буковельського лижника новинами, мовляв Петро Порошенко відпочиває десь в Еквадорі на приватній яхті. Уявіть на мить, що ви показуєте фото наркоманських притонів на околиці Кривого Рогу і підписуєте їх "Тепер ми знаємо де проводить вільний час президент Зеленський".
Вам смішно? А от відомі ЗМІ виставляли такі новини, з посиланням на анонімний (!) телеграм-канал, на якому виклали фото яхт, але ніде не виклали фото власне Петра Порошенка на яхті. Слабо?
Політтехнологічні партачі з Офісу президента, навіть не потурбувалися аби перевірити, фото якої власне яхти вони виклидають? Бо яхта "Archimedes" на фото - справді коштує захмарні $100 мільйонів. Але в оренду вона НЕ ЗДАЄТЬСЯ. Це - приватна яхта мільярдера Джеймса Саймонса (статки - $23,5 мільярдів), власника компанії "Renaissance Technologies". Серед іншого Саймонс відомий своїм непублічним свособом життя, очевидна ця яхта - його персональна зона комфорту.
Облом згаданого анонімного ТГ-каналу був такий, що там терміново виклали фото Петра Порошенка з родичами в якомусь магазині за кордоном, мовляв - от він доказ того що Петро Порошенко був в Еквадорі. У мене одне питання - а чому лише в Еквадорі? Чому не в Каракасі або у Тегусигальпі? Там що - магазинів нема? Чи кримінал полягає в тому, що Порошенко відпочиває НЕ на курорті Коломойського, височайшею волею звільненому від карантинних обмежень?
До чого тут новорічний ролик "Зеленський і діти"? А до того, що джерелом всіх цих дивовижних новин став анонімний телеграм-канал "Карточный офис".
Це унікальний канал! Лише вдумайтеся, це канал на який посилаються відомі ЗМІ як на реальне джерело новини! Якщо завтра ці ЗМІ пошлються на напис на паркані - я не здивуюся, я знаю за порадами якої установи ЗМІ ідуть на такі кричущі іміджеві збитки.
А ще цей канал за період від 29 грудня до 12 січня наростив кількість підписників від 8200 до 40300. Якщо маєте знайомих фахівців з реклами на телеграмі - спитайте їх як взагалі реально зробити таке? Всі з ким говорив я, відповіли стандартно: "Накрутка ботами". Є такий спосіб наростити "відвідуваність" аби надати собі більшої значущості.
Але прикол у тому, що саме цей канал зараз видає цікаві деталі відпочинку судді Тупицького (позбутися якого - блакина мрія ОПУ), цей канал публікує казочки про родину Порошенка (до якого ОПУ повністю байдужий - він це по 3-4 рази на день повторює) і цей же канал першим оприлюднив новорічний ролик "Зеленський і діти". Очевидно, ролик "Зеленський і діти" за кілька годин до Нового року в мережу зилили самі ж політтехнологи ОПУ - аби популяризувати свій зливний бачок. Чим (як довелося почути) вони до нестями розізлили президента Зеленського - той навіть наказав дізнатися хто це зробив?
Я радив би Володимиру Олександровичу просто озирнутися. Дивне - поруч. Його ролики, схоже, в мережу зливають ті самі люди, які додумалися попіарити відпочинок Зеленського в Буковелі прямо на початку карантину, з усіма його обмеженнями. Таку неоковирність - не сплутати ні з чим.
І ще. Хотів би порадити Володимиру Омано-Буковельському. Якщо на якомусь анононімному телеграм-каналі раптом викладуть його хоум-порно - не треба шукати винуватців серед опозиції.

Loading...