"Как Ермак вбиває своїми призначеннями" - Юрій Бутусов

"Как Ермак вбиває своїми призначеннями" - Юрій Бутусов

Что надо сделать, для того, что бы сорвать поставки оружия из Болгарии ?

Назначить сексолога послом.

«Стратегічний провал у Болгарії: чого не зрозумів офіс президента призначаючи пані Ілащук?

Чому призначання послом у Болгарії далекої від дипломатії та державної служби психологині пані Олесі Ілащук завдасть важкої шкоди стосункам України з однією з найважливіших країн-виробників озброєння радянських зразків і зіграє на користь Росії?

1. Болгарія має великі запаси снарядів калібру 152 та 122 мм, за деякими оцінками понад 1 мільйон снарядів. Для розуміння - це стільки скільки США поставили снарядів в Україну за 10 місяців. Також на зберіганні в гарному стані понад 200 САУ 122 та 152 мм. Також є запаси 120 мм мін та чудові самоходні міномети 120 мм. Але разом з тим в Болгарії дуже сильне проросійське лобі, яке заважає масштабним поставкам снарядів в Україну, йде дуже запекла внутрішньополітична боротьба. І саме тому якість дипломатії України саме тут має першочергове значення. Інакше ми не отримаємо на фронт усі ці снаряди.

2. Болгарія є найбільшим у світі за промисловими можливостями виробником снарядів та мін радянського зразка. Саме тут важливо розмістити максимально великі замовлення на виробництво снарядів. Саме Болгарія може створювати на своїй території виробництво снарядів та мін разом з українськими виробниками. Але для цього треба постійна системна політична робота.

3. Болгарія має запаси радянської бронетехніки, та радянські бойові літаки, які також можуть посилити Україну, оскільки болгари переходять на натівське озброєння.

4. Болгарія має стратегічне значення у південній Європі та на Чорному морі, тут йде боротьба між прозахідними та дуже потужними проросійськими партіями, і потрібно постійне посилання позицій України. Позиція Болгарії є визначальною у багатьох проектах Кремля по просуванню своїх енергоресурсів до Європи.

На жаль, пані Ілащук, яка згідно з біографією ніколи не стикалась ні з військовою справою, ні з дипломатією, ні з політикою, та не має досвіду державної служби взагалі, не зможе у ці критичні місяці адекватно діяти в національних інтересах України. А платити за це безвідповідальне призначення посла, за менші обсяги постачання снарядів ніж ми могли б отримати, буде, звичайно, не офіс президента, платити будуть своїм життям украінські воіни, яким не вистачає озброєння на фронті.»