"КОМАНДУВАЧ ЖЕРТВУЄ ВІЙСЬКУ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"КОМАНДУВАЧ ЖЕРТВУЄ ВІЙСЬКУ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний пожертвував на ЗСУ мільйон доларів. Гроші впали на нього несподівано, мільйон доларів Валерію Залужному заповів громадянин США українського походження Григорій Степанець. Рішення генерала було категоричне. Всю суму він перевів на спецрахунок Нацбанку на збори коштів для армії.

Це треба зацитувати: "Я все своє життя віддав Збройним Силам. І не мав жодного сумніву, що повинен робити зі спадком..."

Коли я почув цю новину, перше що спало на думку - який шок відчули широкі маси чиновників, у тому числі, військові. Один мільйон доларів! Люди тут ідуть за грати за 400 тисяч. А тут дядькові аж отак пофартило! Мільйон! Абсолютно чистий!

Ви уявляєте собі скільки всього за той мільйон можна купити? Я не те що переконаний, я вже бачу як тисячі мажорів крутять пальцем біля скроні. Віддати мільйон доларів! За який точно не потягнуть у генпрокуратуру! І ніхто ж слова не сказав би, Залужному ніхто б не дорікнув. От просто взяти і віддати! Ні. Їм того не збагнути.

До речі, мажори з "Кварталу 95" себе як почувають? Скільки вони жертвують для армії? Чи вони "розумні"? А то бачте. Петро Порошенко за свої купує вантажівки, пікапи, БТРи та БПЛА. Тепер Залужний мільйон пожертвував...

Знаєте, є в цьому щось символічне. Є щось від часів козацтва, коли заморений задумливий отаман на слова "Батьку, це твоя частина здобичі", говорить: "Все віддаю війську. Мені нічого не треба". Це вже справжній прояв шляхетності.

Серед бізнесменів є така приказка, що нема людини дорожчою за людину якій не потрібні гроші. Бо таку людину цікавить не нажива, а зовсім інше. Слава? Визнання? Реалізація великих планів? А чому б ні, власне?

Нас влаштовує все це. І ми щойно побачили, захистом України керує людина, якій справді потрібна перемога. Яка ставить державне вище особистого. Яка на оборону жертвує чималі свої кошти.

Перемог Вам, пане командувачу!