С початку одна дівчинка каже, що в неї друга по красі зачіска у дворі, за думкою якихось хлопців! У дорослих з’являється запитання, а шо за хлопці, коли і де вони свої думки висловлювали. Тиша…
І ось за тиждень з’являється опитування.
Хто замовляв, кому це потрібно, бо вже місяць на вулиці буря і всі ходять в капелюхах?
![Image httpsspektrnewsinuaimg2022081644164417_960xx_jpg](https://spektrnews.in.ua/img/2022/08/1644/164417_960xx_.jpg)
Скажіть друзі, кому ця х€рня цікава, у кого рейтинг найдовшій? Моя суб’єктивна думка: вони стільки дурниць наговорили та накоїли, що їм до усрачки треба затриматись у владі, тому вони вже мислять категорією виборів та рейтингів.
![](https://spektrnews.in.ua/img/2022/08/1644/164419_960xx_.jpg)
Ідіть в сраку, дорогі політики!!!
Слава ЗСУ!!!
Слава Україні!!!