Ковальов вимагає в аграріїв гроші для Росії

Ковальов вимагає в аграріїв гроші для Росії

Колаборант Олексій Ковальов, призначений окупаційною владою так званим «міністром аграрної політики Херсонщини», почав змушувати місцевих аграріїв реєструватися та сплачувати «податки» за російським законодавством. Про це йдеться у повідомленні Херсонської ОВА.

3 травня Олексія Ковальова виключили з фракції «Слуга народу». 6 липня Ковальову оголосили підозру у державній зраді, а 15 липня його заочно арештували та оголосили в розшук.

У липні суд заарештував майно колаборанта: три компанії та його банківські рахунки, загальна вартість яких — понад 4,7 мільйонів гривень. Серед цих компаній є 4 канал (ТОВ «ТРК Інтеррадіо»), який Ковальов купив у грудні 2021 року.

Компанію «Корона санрайс», яка має цифрову ліцензію для трансляції 4 каналу, що досі належить Ковальову, придбав український бізнесмен Віталій Кропачов.

Від початку великої війни Ковальов перебуває на території тимчасово окупованої Херсонської області та співпрацює з окупантами, називаючи це «волонтерством».

Тим часом журналісти 4 каналу після незначних виплат у лютому 2022-го залишаються без зарплатні та не мають доступу до офісу телеканалу.