«КРОК ЗА КРОКОМ. ДОВГИЙ ШЛЯХ ДО ЕВРОПИ»- Олег Пономар

«КРОК ЗА КРОКОМ. ДОВГИЙ ШЛЯХ ДО ЕВРОПИ»- Олег Пономар

Все пропало? Ні! Майдан був критично важливим. Майдан був першим кроком, без якого Україна не мала б жодного майбутнього. Майдан вирвав Україну з-під лап Московії. Україна повернулась до Европи. Україна за ці чотири роки стала асоційованим членом Евросоюзу. Україна впевнено крокує до НАТО.

Але. Як я писав на початку 2015 року — це лише початок Шляху.

Майдан створила найпасіонарніша частина суспільства, якої, як і в кожній країні, у нас не більше 15%. Решта 85% це справжнє болото. Цю частину суспільства зґвалтовано більшовизмом і совком протягом ста років. Ця частина суспільства хоче та чекає простих рішень, яких немає і яких не буває. Ця частина суспільства обрала Раду. І ця Рада — це дзеркало суспільства.

Вчорашнє продовження мораторію на вільний продаж угідь — це те, чого хоче совкове суспільство та продажні популістичні депутати. Якщо би до нас прилетіли канадійські виборці та обрали канадійських депутатів в Україні, то ці депутати відкрили б ринок землі. Це би дало величезний поштовх економіці. Це відчув би на собі через кілька років кожен українець, побачивши більше грошей у своєму гаманці.

Та в нас — наші депутати, і вони не віддадуть джерела своїх прибутків на користь людей. Вони піднімуть людям зарплату за пів року до виборів, і пройдуть до нового парламенту. Вони добре знають свого виборця. Тож навіщо йти складним шляхом?

Проводити нові вибори у 2018 році немає сенсу. Бо вибори вже у 2019 році, і гіпотетично обрана Рада 2018 року буде не кращою (ба набагато гіршою) за теперішню.

Що робити? Дорослішати. Розумнішати. Позбуватися від шариковщини та совка. Голосувати у 2019 році розумом. Не голосувати за популістів. Створювати буржуазні партії здорового глузду. Працювати кожному на своєму місці заради змін у країні. Змінювати своє життя. Проводити реформи хто, де і як може.

Що буде у 2018-2019 роках? Будуть гарні новини стсовно руху до НАТО (невдовзі нагадаю свій прогноз-інсайд). Буде створено анти-корупційний суд. Рада буде ухвалювати закони для адаптації нашого законодавства до норм Евросоюзу. Будуть миротворці і Московія піде геть з Донбасу.

Тобто вектор руху збережеться тим самим — від Московії до Заходу. Заход ніколи не втомиться від України і не опустить руки. Та через те, що вибори-2019 все ближче, то реформаторське натхнення на фундаментальні зміни буде меншим.

Дорослішаймо швидше та готуймось до свого шансу у 2019 році. Я вірю в Україну.

Олег Пономар


Loading...
Loading...