Кулеба та Єрмак приїхали до США "для підготовки візиту Зеленського" - Олег Шарп

Кулеба та Єрмак приїхали до США "для підготовки візиту Зеленського" - Олег Шарп

▪️ Наразі підтверджені зустрічі з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном та держсекретарем Ентоні Блінкеном. Водночас, джерела стверджують, що Блінкен відмовився від спілкування з Єрмаком на тій підставі, що той ніхто і звати його ніяк.

▪️ А ще мені відомо, що у процесі підготовки візиту Блінкену передали слова Арахамії, про те, що "Зеленський буде розмовляти з Байденом на підвищених тонах" і про те, що "відмова України від ядерного статуту була помилкою."

▪️ У Білому домі розуміють, що майже всі "слуги" такі ж тупі як жарти 95-го кварталу, але то були висловлення не пересічного українця, а очільника президентської фракції. До того ж, все це дуже нагадує шантаж. Шантаж головного стратегічного партнера, який дає нам зброю, гроші та стримує агресора санкціями і військовою присутністю у регіоні.

▪️ Так що, з огляду на викладене, візиту Зе ще може й не бути, а з його емісарами поговорять так, як Зеленський хотів розмовляти з Байденом - на підвищених тонах та з елементами БДСМ. І пояснять, що шантажувати Вашингтон Півшостого може тільки грою на роялі, який спеціально для нього поставлять в кущах за Білим домом.

▪️ Я не ворог свої країни, і хочу, щоб українсько-американський саміт відбувся, і відбувся з користю для України. Але дивлячись на зелених бенедь, ідея зовнішнього управління - як мінімум до нових виборів - мені не здається такою вже й порочною.