Львів під ударом Шахедів. Які наслідки нічного удару Росії

Львів під ударом Шахедів. Які наслідки нічного удару Росії

Вночі Львівщину атакували російські "шахеди". Силам ППО вдалося збити всі 5 дронів, повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький. Проте залишки "шахедів" спричинили руйнування у Львові, щонайменше дві людини постраждали.

За інформацією повітряного командування "Захід" під час першої нічної тривоги, яка тривала з 02:32 по 03:35, у повітряний простір Львівщини увірвалися 4 російські безпілотники. Приблизно через годину область намагався атакувати ще один "шахед".

Залишки дронів впали на львівський Малехів.

Мер Львова Андрій Садовий опублікував у телеграм фотографії частково зруйнованого будинку одного з науково-дослідницьких інститутів і руйнувань в одному з житлових масивів.

"Пошкоджено багатоповерховий житловий будинок. Вибито 20 вікон. У приватному секторі вибито вікна у 5 будівлях", - повідомив він.

Керівник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що у Малехові ушпиталили 70-річного чоловіка у стані середньої важкості, який отримав акубаротравму, множинні осколкові поранення і кілька переломів. Ще один постраждалий - 47-річний чоловік - отримав різані рани, йому надали допомогу на місці.

Андрій Садовий повідомив, що постраждалий 70річний чоловік є охоронцем одного з офісних приміщень

Загалом Повітряні сили ЗСУ повідомили про збиття 19 з 21 дронів "шахед", які запустила вночі Росія.