Лидер Радикальной партии назвал фамилии тех, кто ворует деньги у украинского народа

Лидер Радикальной партии назвал фамилии тех, кто ворует деньги у украинского народа

"Я вважаю, що парламент повинен працювати та приймати рішення, на які чекає український народ", - саме так виразив свої наміри щодо сьогоднішньої роботи у Верховній Раді Олег Ляшко.

 "Ми ходимо сьогодні до міжнародного валютного фонду, просимо кредити, а взамін піднімаємо пенсійний вік, землю продаємо, натомість маємо заарештовані 50 млрд гривень, які вкрала банда Януковича. Два роки лежать на рахунках в "Ощадбанку" і ми не можемо їх повернути до державного бюджету для того, щоб профінансувати питання соціальні, питання оборони, питання безпеки".

"Ми вимагаємо прийняття рішення про те, щоб повернути до державного бюджету 2 млрд вкрадених бандою Януковича доларів. Якби у нас під ногами лежали 2 млрд доларів і ми не використовували їх до бюджету - хто нас назве розумними? Тому ми переконуємо парламент прийняти це рішення".  

 "Я підозрюю, що багато із тих, хто не голосує за цей закон, вони кажуть, що цей закон може розповсюджуватися і на них. Так, цей закон буде розповсюджуватися на кожного, хто краде в українців гроші, хто займається корупцією. Якщо ж говорити конкретно за ці гроші, які арештовані, то я нагадую, ці гроші рахуються за офшорними компаніями.

"Тому коли я чую розмови противників цього закону, що цим законом порушуються права громадян, у мене виникає питання: "яких громадян?" Офшорних компаній? Тих громадян, які крадуть гроші? Так, я буду порушувати права тих, хто краде і обкрадає українців.Адже офшорні компанії, на рахунках яких заблоковані ці кошти, належать Арбузову (колишньому першому віце-прем'єру), Клименку (колишньому міністру зборів і доходів), Януковичу-молодшому. Тобто це гроші, походження яких очевидне ".

Источник

Loading...