Лоліта Ананасова та Анна Волошина виграли бронзу у довільній програмі дуетів

30 липня у Казані (Росія) пройшов шостий медальний день чемпіонату світу з водних видів спорту. Було розіграно чотири комплекти нагород, повідомляє gazeta.ua.

Медальна скарбничка збірної України поповнилася бронзовою медаллю, володарками якої стали Лоліта Ананасова та Анна Волошина у довільній програмі дуетів. Нарешті нашим синхроністкам вдалося піднятися на п'єдестал, обійшовши на 0,1667 бали японок.

Нагадаємо, раніше українські синхроністи п'ять разів зупинялися у кроці від п'єдесталу. Перемогли росіянки Наталія Іщенко та Світлана Ромашина, срібло у китайського дуету Хуан Сюечень / Сунь Веньянь.

У довільній програмі мікст-дуетів Катерина Резник і Антон Тимофєєв посіли шосте місце. Золото завоювали росіяни Дарина Валітова і Олександр Мальцев, випередивши американців Христину Лам-Андервуд та Білла Мей, бронза в активі італійців Маріанжела Перрупато / Джорджіо Мінізіні.

Юлія Прокопчук була 11-ю у стрибках у воду з вишки. У трійку призерів увійшли Кім Кук Хьянг з КНДР, китаянка Рен Цянь і малазійка Панделела Рінонг Анак Памг.

У командних змагання з плавання на відкритій воді українці не брали участі.

Вчора також відбулися відбіркові змагання у стрибунів у воду. Ілля Кваша у стрибках з триметрового трампліну вийшов у фінал. У попередньому раунді він був третім, у півфіналі - дев'ятим. Олег Колодій завершив виступ у попередньому раунді, зайнявши 26-е місце. Переможець та призери в цій дисципліні визначаться 31 липня.

За шість медальних днів на чемпіонаті світу було розіграно 21 комплект медалей. У загальнокомандному заліку збірна України з двома срібними та однією бронзовою медалями опустилася з 8-го на 9-е місце.

Очолюють залік китайці (6-6-3), на другому місці росіяни (6-2-1), на третьому - американці (3-1-1). На п'єдестал пошани за медалями різного ґатунку піднімалися спортсмени з 19 країн.

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Казані триватиме до 9 серпня. Всього за 16 днів будуть розіграні 75 комплектів нагород у шести видах спорту.