Луценко вигнав з наради керівника Бердянської місцевої прокуратури: "Прокурор без совісті - зіпсований прокурор!"

Луценко вигнав з наради керівника Бердянської місцевої прокуратури: "Прокурор без совісті - зіпсований прокурор!"

Жорстка і відверта розмова Генерального прокурора Юрія Луценка з представниками прокуратур Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької, Харківської, Полтавської та Сумської областей.

Серед великої кількості питань генпрокурор зупинився окремо на роботі Бердянської місцевої прокуратури.

"Цілому Генпрокурору Луценку пишуть селяни з підписами про те, що "ми, мешканці села Дмитрівка, здійснюємо випасання корів у кількості 43 голів на суспільних пасовищах колишнього КСП. Землекористувачі та орендатори земель поряд з пасовищами… самовільно розорюють і засівають наші пасовища, штучно зменшуючи їх площу", - повідомив на нараді Ю.Луценко.

За його словами, селяни повідомили, що один із орендарів "прикривався" своїм сином – прокурором одної з місцевої прокуратур. "Погрожує нам фізичною розправою. Сільська адміністрація нічого не може вдіяти", - зачитав листа Ю.Луценко, додавши, що аналогічний лист до нього надійшов від голови Запорізької ОДА.

"Я б хотів побачити керівника Бердянської прокуратури. Андрій Геннадійович Бутенко, вам це відомо?" - запитав Ю.Луценко, на що отримав відповідь, що прокуратура проводить перевірку за вказаним зверненням. "А як так вийшло, що ви не бачите в своєму районі 1,5 тис. незаконно засіяних земель? Як так вийшло, що коли вам на це вказали, ви допустили те, щоб це зерно зібрали, а ДФС ви його під арешт не передали? Скажіть мені, чим ви займаєтесь на своєму місці?" - сказав Ю.Луценко.

Прокурор повідомив, що за всіма фактами відкриті кримінальні провадження. "Андрій Геннадійович, мені не треба провадження. Зерно куди ділося?.. Україну губить встановлена корупція без судових вироків, випивка без закуски і прокурори без совісті, це я вам чесно кажу. Прошу вас покинути приміщення. Йдіть займіться пасовиськом, зерном і готуйтеся до відповідальності перед КДКП", - сказав Ю.Луценко.

Генпрокурор також додав, що не бачить його прокурором місцевої прокуратури у майбутньому.

"Прокурор без совісті - зіпсований прокурор!", - резюмував Юрій Луценко.

Лариса Сарган

Loading...