Місячний календар стрижок на вересень 2022

Місячний календар стрижок на вересень 2022

Згідно з місячним календарем на вересень 2022 року, різні події надають певну дію на стрижку волосся людини. Вибравши найсприятливіший день для стрижки, ви збережете свої позитивні сили і позбавитеся всього негативного, знайдете гармонію із собою та зовнішнім світом.

Місячний календар заснований на трьох складових: місячна фаза (молодик, повний місяць, місяць, що росте або убуває), знак зодіаку, місячна доба. Ці три фактори впливають на здоров'я та зростання волосся.

Зазначимо, що місяць, що росте, у вересні - з 1 по 9 і з 27 по 30 вересня 2022 року. Стрижка на місяць, що росте, прискорить ріст волосся.

Місяць, що зменшується - з 11 по 25 вересня 2022 року. Стрижка в цей період уповільнить зростання волосся і довше збереже форму зачіски.

Сприятливі дні для стрижки у вересні 2022 року: 7-8, 14, 17, 23, 25, 29 вересня. Саме в ці дні будь-які види стрижок вийдуть вкрай вдалими, підуть на користь здоров'ю волосся та принесуть гарний настрій. Стрижка в ці дні зміцнить волосся, прискорить його зростання і подарує приплив позитивної енергії в житті.

Навіть ті, хто скептично ставиться до пророцтв Місячного календаря, не раз помічали, що стрижка, зроблена в несприятливі дні циклу, виходить не такою вдалою, а фарбування тримається набагато менше. Тому у вересні не варто відвідувати салони краси в наступні числа: 3, 11-12, 19 вересня.

Але маніпуляції з волоссям не обмежуються їх укороченням! Найсильніший вплив на фарбування волосся має положення Місяця в знаку Зодіаку. Позитивний вплив спостерігається з боку Козерога, Тельця, Лева та Діви, а також Стрільця. Несприятливі знаки: Водолій, Овен, Рак, Риби.

Сприятливі дні для фарбування волосся у вересні 2022 року: 7-8, 13-14, 23 числа.

З 1 по 9 та з 27 по 30 вересня 2022 року триватиме фаза зростання Місяця. Цими днями нігті відростають набагато швидше. Майстри радять підпилювати і обрізати хворі частини нігтів. Якщо вони шаруються або ламаються, то при Місяці, що росте, їх краще позбутися, тоді на їх місці швидко відросте здорова і міцна нігтьова пластина. А якщо ні, то слоїння може продовжитися, нігті будуть довгими, але своїм неакуратним виглядом вони точно не порадують. У ці ж дати слід активно доглядати шкіру рук, оскільки дія вітамінів посилиться завдяки впливу Місяця. Положення місяця у знаку зодіаку, кожен із яких відповідає за певну енергію, також важливо. Такі знаки зодіаку, як Козеріг, Лев, Діва, Водолій, впливають на процедуру манікюру позитивно. Протипоказані будь-які маніпуляції з нігтями, якщо Місяць знаходиться у наступних зодіакальних знаках: Близнюки, Рак, Риби. Інші дні є нейтральними, вони підходять для оздоровлення нігтів або легкого догляду.

Сприятливі дні для манікюру, педикюру у вересні 2022 року: 4-7, 13, 15, 20, 22-24, 25 числа.