"Мах на сонце - бух на землю" - Віталій Гайдукевич

"Мах на сонце - бух на землю" - Віталій Гайдукевич

Усього перший день неадекватних правил карантину, а поліція по сам кашкет вивалялася в зашкварах. Правда дехто вперто намагається захищати ідіотські новації імені Імпотенції Влади, і такі ж ідіотські методи їх впровадження. WTF?!

Люди в строях, які так ретельно стилізувалися під копів NYPD, можливо комусь з вас соромно вже, можливо комусь стане соромно колись, але, як показує практика, скільки не рядися в копа, а коли під твоїм офісом стоїть Жеглов і Шарапов, значить душа структури – «мусор». Окремі ентузіасти погоди не грають.
Так, прикритися ветеранами (вони є), які прийшли служити і захищати і бути чесними (такі теж є), не вийде – до окремо взятої особи довіра ще може бути, а до структури – не сподівайтеся. Знаєте, чому?

Тому що, коли за одним чуваком в плавках по піску біга дюжина чорних чоловічків, це не охорона порядку, це треш. Дєятєлі, ви порушили усі правила карантину – зібралися в публічному місці більше двох, без дітей і собачки, та кульочка ATБ!

Тому, що перекривати дорогу для велосипедиста просто тому, що вона йде через паркову зону – маразм. Чого досягли? Що люди поїхали вздовж траси в об’їзд зайві кілометри?

Тому, що вимагати перевірку документів і бикувати, якщо таких немає – ідіотизм. Чорти, може ви забули – карантин, це проти вірусу. Ви, курва мать, віруса по паспорту шукаєте? Нафейхоа ти його вимагаєш? Шоб побачити печатку «коронавіруса нєт»?

Тому, що вологі мрії комендантської години – лютий треш! Після 16 години зловмисники будуть нелегально вірус розносити зашитим в підкладці кожуха? А до того, типу, нормас?

Тому, що забороняти бігати в парку чи лісі – ідея долбо*оба! Хочте вимагати соціальної дистанції, то вимагайте ДИСТАНЦІЇ, а не відустності. Бо шоб в лісі зловити вірус, треба облизати усі дерева і стежинки. Перепрошую, невже, хтось емпіричним шляхом перевіряв такий варіант інфікування?

Тому, що стартувати на людей без маски на відкритому повітрі, де немає скупчення людей – рагулячий совок. ВООЗ в поміч! Крім того, в цивілізованій країні, якщо хочуть вимагати поголовного носіння масок, то їх, ці грьобані маски, РОЗДАЮТЬ БЕЗПЛАТНО В КОЖНІЙ ТОРГОВІЙ ТОЧЦІ. Тобто держава ЗАХИЩАЄ свого громадянина забезпечуючи, а не репресуючи! Не забезпечили? ПНХ зі своїми вимогами! А якщо поліція стає інструментом тиску в країні дегенератів у штурвала, то сорі – не чекайте поваги до вас.

Тому, що СЛУЖИТИ і ЗАХИЩАТИ, це ДОПОМОГТИ громадянам КОМФОРТНІШЕ почуватися під час карантину: підказати, скерувати, розтлумачити… а не класти лицем в асфальт в присутності дітей.

Тому, що чиїсь вологі мрії поліцейської держави і «китайського досвіду» - пряма дорога до нової великої Врадіївки. І повірте – до ідеологів поліцейської держави, лють громадян дістанеться не одразу, емоція (на превеликий жаль) виплеснеться на простого виконавця.

Тому, що в присязі сказано служити НАРОДУ УКРАЇНИ і жодного слова про СЛУЖИТИ ЧОРТУ.

Так, українці далекі від правилослухняності. Але чи має право дорікати в тому структура МВС, котра в нинішній ситуації космічно далека від НАДАННЯ ПОСЛУГ (!) ЗАХИСТУ?

Чому далека? Тому що минуло більше місяця карантину, а суспільству так і не було запропоновано ЦИВІЛІЗОВАНИХ правил існування в особливому режимі. А те, що є – ілюстрація «змусь дурня Богу молитися…»

Поліцейські – люди. Але у них є вибір, і коли на поталу чортам, вони стають «мусорами»… В цьому місці, напевно, мала б бути відома картинка-цитата, але будуть Жеглов і Шарапов, як символ чортівні, яку котре десятиліття не можуть викурити із зазначеної адреси. На жаль.

Віталій Гайдукевич


Loading...
Loading...