Мародерство терористів ДНР

Мародерство терористів ДНР

У селищі Спартак (Донецька область) члени незаконних збройних формувань ріжуть на металобрухт кабелі, рейки, а також інші металеві конструкції. Про це повідомляє громадський рух "Оборона Маріуполя", посилаючись на місцевих жителів.

"Практично кожен день, браві військові із загонів героїв ДНР Гіві і Моторолла ріжуть на металобрухт всі металеві вироби, які потрапляють під руку. Найбільш активно вирізаються кабелі та рейки, які знаходяться у селищі. Для максимальної зручності "роботи" використовується газовий різак, який перевозиться у мікроавтобусі "Газель". Бачачи подібні темпи та обсяги робіт, місцеві жителі розуміють, що близька точка неповернення і незабаром всю цю інфраструктуру, яка пережила війну, але знищену дикунами, неможливо буде відновити", - йдеться у повідомленні "Оборони Маріуполя" на сторінці у Фейсбук.

"Бойовики також пропонують місцевим жителям прийняти участь у різанні на брухт місцевого консервного заводу. Оплата у залежності від кількості зданого металу", - додали в "Обороні Маріуполя".

На виклики місцевих жителів кілька разів приїжджала поліція і військова комендатура, але роботи зі збору металобрухту так і не припинилися. Самі ж бойовики пояснювали, що даний процес вирізки металу на селищі санкціонував глава незаконної організації ДНР Олександр Захарченко.


Loading...
Loading...