"МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ І ВСЕ ОЦЕ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ І ВСЕ ОЦЕ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Очікувано. Мережею ширять потоки брехні про Марусю Звіробій. Брехні у вигляді версій. Брехні через підтасовку відомих фактів. І волонтер вона не справжній… І товариші по фронту її не підтримують… Тощо й тощо.

Не дивно. Зачепившись з Марусею, ЗЕкоманда крупно нарвалася. Маруся – не та людина яка мовчатиме або тихенько піде на співпрацю. Була б Маруся такою – вона не стала б власне Марусею Звіробій. Це шоу – надовго і саме розумне що зараз може зробити ЗЕкоманда, це провести з Марусею профілактичну бесіду і відзвітувати про зроблену роботу. Мовляв – а ви чого думаєте, ми садити когось збираємося? Але – не з болісними комплексами Володимира Олександровича.

Вибішує коли Марусю Звіробій порівнюють з Надією Савченко. Шановні, я нагадаю, що до арешту Савченко сталося кілька дивовижних фактів – Савченко стала робити недвозмістовні заяви про необхідність замирення з терористами ДиРи. Як там? «Просто посміхнутися одне одному?» «Просто перестати стріляти» з’явилося пізніше. Друге – ЗМІ (аж ніяк не канали «5-й» та «Прямий») повідомили і продемонстрували відео зйомку зустрічей Савченко з представниками терористів ДиРи і поцікавилися – куди дивиться СБУ? Третє –в мережі з’явилося відео де Савченко в розмові з офіцерами ССО підбивала їх до бунту проти чинної на той момент, всенародно обраної влади.

Нічого подібного у Марусі Звіробій нема. Маруся не закликала до повалення існуючого режиму. Вся провина Марусі полягає в тому, що збурена грубіянською поведінкою президента Зеленського в розмові з добровольцями вона записала відео де висловила все що думає про таку поведінку президента і про такого президента. Так, сказала зайве. Не одна вона, зрештою – чомусь ми не бачимо переслідувань Добкіна, Дубінського, тощо. Вибіркове правосуддя у всі часи називалося розправою. Влада зробила все можливе аби виглядало це саме так.

Мало того, що вломившись до Марусі Звіробій з обшуком ДБР явно не поцікавилася біографією Марусі Звіробій – добровольця, службовця-контрактника 95-ї бригади ДШВ та Нацгвардії, волонтерки та активістки, відомої своєю безкомпромісністю. ДБР саме розписалося в кричущому непрофесіоналізмі. Вломившись до Марусі Звіробій з обшуком і викликавши її на допит, слідаки ДБР не вказали статус Марусі в цій справі. Тепер ДБР виправдовується, мовляв «а раніше вона на це не скаржилася». Дурню зрозуміло, якщо адвокати Марусі не помітили цього беззаконня раніше, це не Маруся з ним погодилася, це слідакам ДБР пощастила що їх не ткнули носом в їхнє неподобство раніше. І якщо вони не виправилися, а нині ліплять дитячі виправдання – це дивовижна ілюстрація професійності ДБР.

Ба-більше. Я дуже добре пам’ятаю, як Маруся Звіробій буде критично висловлювалася про Петра Порошенка. Повторюю, Маруся за натурою, людина прямолінійна і безкомпромісна. Активіст і волонтер може собі дозволити бути таким. Політик – ні. Конфлікти між активістом і політиком неминучі, і в часи президента Порошенка це ставалося не раз і не два. Це не заважало тій самий Марусі вихваляти Порошенка за вчинки, які вона вважала корисними для України. Очевидно, за Зеленського Маруся робила б все те саме. Але ЗЕкоманда зробила все можливе, аби налаштувати Марусю і тисячі подібних «марусь» проти себе. Власними руками.

Очевидно, прибічників Зеленського ці факти не зупинять. Влада болюче обпеклася на Марусі і сама себе загнала в пат. Тепер влада намагається Марусю максимально очорнити – нічого іншого зробити вона не може. Ні, успіхів. Шоу триватиме далі.

Автора малюнку, на жаль не знаю. Хто знає – скажіть, я вкажу.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Loading...
Loading...