"Ми не прогнозуємо загострення бойових дій у зв’язку із початком ООС" - генерал-лейтенант Сергій Наєв

"Ми не прогнозуємо загострення бойових дій у зв’язку із початком ООС" - генерал-лейтенант Сергій Наєв

Керівництво Об’єднаних сил не прогнозує загострення бойових дій на Донбасі у зв’язку із початком проведення операції і анонсує зміцнення позицій Збройних Сил України на лінії зіткнення.

Про це у середу, 2 травня, в м. Краматорськ, під час брифінгу з нагоди початку операції Об’єднаних сил заявив Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.
«Знаю, що жителі Донбасу по обидві сторони від лінії зіткнення більш за все побоюються активізації бойових дій. Ми розуміємо це. Саме тому хочу наголосити – ми не прогнозуємо загострення бойових дій у зв’язку із початком операції», - сказав він.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, операція Об’єднаних Сил спрямована на встановлення миру, на ліквідацію будь-яких розділювальних ліній і штучних бар’єрів, які нині розділяють громадян України та цілі родини.
«Ми прийшли не для того, щоб роздмухувати конфлікт, а для того, щоб прискорити його завершення», - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас, командувач Об’єднаних сил зазначив, що він добре розуміє, наскільки підступним та, водночас – передбачуваним, є противник. Саме тому, за його словами, значні зусилля будуть спрямовані на зміцнення позицій Збройних Сил України на лінії зіткнення.

«Це означає, що буде проведено обов'язкове дообладнання та посилення оборонних споруд, створення нових укриттів для особового складу і техніки», - пояснив він.
Генерал-лейтенант Сергій Наєв також розповів про намір переглянути схеми мінно-вибухових загороджень та звільнити від вибухівки, в першу чергу, ті ділянки, які заважають або створюють небезпеку для місцевого населення.

«Ще раз наголошую – у цьому та у всіх інших випадках йдеться про людей, які знаходяться по обидві сторони від лінії зіткнення. Вони всі є громадянами України, і життя та здоров’я всіх є однаково цінним для Української держави. Це є ключовим принципом діяльності усього особового складу, усіх урядових структур, які залучені до Об’єднаних Сил», - підкреслив він.

Нагадаємо, відповідно до Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” та наказу Верховного Головнокомандувача ЗС України з 30 квітня розпочалася операція Об’єднаних сил.

Операція об'єднаних сил / Joint forces operation
Loading...
Loading...