"МОСКВА БЕЗ ГРОШЕЙ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"МОСКВА БЕЗ ГРОШЕЙ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Новина доби, безсумнівно це бюджетний дефіцит у Росії. За "Блумбергом" за підсумками січня поточного року доходи Росії від нафти й газу впали на 46% порівняно з січнем минулого року. Тобто майже удвічи. Водночас видатки Росії зросли на 59%. Через війну.

Сенсація. В одному лише січні дефіцит російського бюджету склав 1,76 трильйони рублів або 25 мільярдів доларів США. Це рекорд, починаючи від дефолтного 1998 р.

Що це означає? Ну а що стається коли зникають гроші? От те саме.

Видання пише що в січні Росія вперше продала 3,6 т золота і 2,3 мільярди китайських юаней. Іншої валюти, певно, вони вже не мають. Це дозволило здобути 38,5 мільярди рублів. А треба...

А з 5 лютого запрацювала цінова стеля на російські нафтопродукти. "Смішні санкції" кладуть економіку РФ на бетон пузиком. У березні обмеження ціни на російську нафту може бути переглянуто. Тобто, все це ще не межа, дефіцит буде іще більший. До речі, сьогодні я вже прочитав що 1,76 трильйони рублів, це майже половина всього дефіциту запланованого Кремлем на 2023 рік.

Що це означає? Це означає, що наступні місяць-два нам буде гаряче по-справжньому. Це означає, що Москва кине проти України все що ще у неї лишилося. Всі запаси більш-менш ходячої техніки і маси чмобиків. Бо час працює проти них уже на секунди.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Росія по непублічних мережах благає Україну про переговори. Аж до залучення професійних західних переговорників. Цілком припускаю, що Данілов говорить правду. Очевидно, Росії зараз найбільш вигідно примусити Україну до якоїсь форми "мирної угоди", за якою ми погодимося на визнання російськими вже окупованих територій. Все інше Росією буде сприйнято як програш.

Очевидно й те, що якщо схилити Україну до переговорів не вийде, Москві лишатиметься одне - ординська тактика. Зібрати зграю і намагатися продавити фронт от просто масою. Як під Ржевом у 1942 році. Якщо ж не вийде і це...

Я переконаний, до сепаратних переговорів схилити Україну у Москви не вийде. На Банковій сидять ніяк не закінчені самогубці. Все інше - танець парний. На війні виграє той, хто хто краще грає. Але у парі Герасимов - Залужний, я ставлю на Залужного. Цілковито.

І на останок. Тут на одному російському сайти - зливнику, прочитав що Путін днями запитав голову Центробанку РФ Набіулліну, мовляв, коли срака наступить, скоро, чи ще помучаються? І Набіулліна ніби, відповіда Пуйлу, що за сраку не знає, але п...ц наступить вже у вересні. Цілком готовий повірти в цю новину. Багато що вказує, що так воно і станеться. Може й швидше.