"МОТЛОХ ВІД БІГУСА" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"МОТЛОХ ВІД БІГУСА" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Там Бігус знову заходився розповідати чергові казки про якісь «регулярні переговори Порошенка з Медведчуком». Що я маю сказати з цього приводу?

Останнім часом від кількох політекспертів мені довелося почути, що в Бігуса почалися серйозні проблеми з грішми. Розповідають, що програш суду по Семочку сильно вдарив по довірі до Бігуса з боку грантодавців, а історія про те як Бігус перевів кілька мільйонів гривень свого проекту в ОДВП створила конфлікт всередині самого «Бігус.інфо». Бо своїм партнерам Бігус розповідає ледь не про волонтерство і ідейне служіння великій справі антикорупції. Але повтрюю, це – чутки.

А не чутки те, що мультики Бігуса про «свинарчуків» зразка весни 2019 р. не підтвердилися взагалі нічим. Єдиний вирок суду який стався за весь цей час – визнання Подільським судом Києва мультиків Бігуса такими, що не відповідають дійсності. Так Бігус і Ко зуміли відмінити той вирок на формальних підставах, проте уже триває новий суд. За звинуваченням НАБУ Ігор Гладковський прийшов сам. А самі Бігус і Іванова вже мусили на ТБ визнати, що їхня передача про Семочка не відповідає дійсності.

І ще. На одному з останніх ефірів в мене виникла перепалка з представником президента в Конституційному суді Федором Веніславським щодо таких от записів. Пан Веніславський тоді мені чітко сказав що записи Гео Лероса, наприклад, доказами бути не можуть, бо невідомо в який спосіб ті записи були здобуті. Простіше – якщо записи зроблені НЕ правоохоронцями і без санкції прокурора, вони – сміття. За умови того, що нині записи розмов чужими голосами монтують навіть діти – воно й не дивно. По факту представник Зекоманди підтвердив, що і плівки Деркача і всі інші подібні записи, юридично – мотлох і побрехеньки. Записи від Бігуса – так само.

Ну а те, що поширює ці записи відомий антикорупціонер Бігус – не дивно взагалі. Згадайте, хто в нас був зірками боротьби з корупцією та олігархами в часи Януковича? Я нагадаю – Найєм і Лещенко. Чим ці обидва типи відомі зараз? Пригадуєте?

Отож!

Loading...