"Імперія наносить удару у відповідь" - Віктор Бобиренко

"Імперія наносить удару у відповідь" - Віктор Бобиренко

Мені колись знаючі люди сказали восени 2016 року: ПриватБанк – це фікція. У нього нічого немає у власності. І дійсно, я перевірив у Сумах – жодне відділення не являлося власністю банку. Натомість, багато приміщень орендувалося у іншого активу Коломойського – А-Банку.

До речі і програмне забезпечення, уся інтелектуальна власність були надані банку у «врємєнноє пользованіє». Пустишка.

Особисто я свій рахунок ФОПа тоді ж і вивів з ПриватБанку.
НБУ Валерії Гонтарєвої у грудні 2016 року націоналізували банк Коломойського.

У травні 2020 року прийнято Антиколомойський закон про неможливість повернення цього активу.

Але, як і прогнозувалося, Ігор Валеріович не здасться. Так і вийшло.

Сьогодні він направив листа генпрокурору Ірині Венедіктовій з вимогою внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення екс-президентом України Петром Порошенком, колишньою головою НБУ Валерією Гонтаревою та її заступницею Катериною Рожковою кримінальних правопорушень.
Суть їх у тому, що вони, користуючись службовим становищем у корупційний спосіб вкрали банк у власника (цитую ІВК):

«Так Гонтарева В.О., спільно з Рожковою К.В. виконуючи злочинні вказівки Порошенка П.О., та реалізуючи з ним спільний злочинний намір, не дочекавшись висновків перевірки НБУ, не провівши обов’язкову спільну перевірку з незалежною аудиторською установою, не надавши власникам часу на подання програми докапіталізації, зловживаючи службовим становищем, 18.12.2016 визнали Банк неплатоспроможним, після чого Гонтарева В.О., цього ж дня звернулася до Уряду, який у свою чергу миттєво прийняв рішення про його націоналізацію. Факт того, що визнання Банку неплатоспроможним та рішення Уряду про його націоналізацію відбулися в один день, а саме 18.12.2016, свідчить про сплановані та спільні злочинні дії Порошенка П.О., яким здійснювався тиск на Уряд, Гонтаревої В.О., Рожкової К.В. та інших невстановлених осіб».

Твою ж дивізію! Що ми бачимо? Нацбанк, розуміючи, що якщо надати ІВК час на докапіталізацію, то він це буде робити рік-два, що фактично - перед Новим роком накривається мідним тазом найбільший банк і буде соціальний вибух - МИТТЄВО проводять націоналізацію і проводять це через Уряд.

Це фантастичний приклад того, як потрібно діяти іншим інституціям в Україні. Блискавичні рішення. Феноменальна реакція.

Ще Лао-Цзи писав: «Найкращих керівників люди не помічають».
Ми з вами фактично знімаючи з карток гроші перед Новим 2017 роком - навіть і не помітили, що для цього хтось зробив більше ніж потрібно.

Треба було вдарити в набат, провести бліц-кампанію в інформаційному полі, залучити, як надважку артилерію Порошенка, (у тому числі й щоб він підстрахувався у союзників), відпрацювати усе з Урядом Гройсмана.

А Коломойський зараз впарює: це був злочинний намір.
А ще – усе це (за словами ІВК) – для того, щоб з ПриватБанком відібрати актив: 1+1.
Бо (цитата ІВК):
«Студія 1+1», станом на 2016 рік мала охоплення понад 27 млн. глядачів. Будучи обізнаним з вищевказаними обставинами, Порошенко П.О. займаючи посаду Президента України, будучи наділеним відповідно до Конституції та законів України значним обсягом владних повноважень, вирішив отримати, оперативний контроль над активами Банку та зокрема компанією ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» з метою посилення свого політичного впливу в державі та створення позитивного іміджу серед її населення"

От! Між іншим – це свідчення того, як Коломойський приводив до влади Зеленського.
Порошенко Плюсів не отримав, а його "мрії" до справи не підшиєш.
А ось цитаточка ІВК залишиться. І тепер позеленілим знайомим буду тикати нею: ось дивіться, Коломойський наперед знав, якою зброєю буде боротися з опонентами. Плюси створюютьімідж. А позитивний чи негативний, то залежить від волі власника.


Але ця істота, яка рядиться під інтелігентного біса – Мефістофеля, насправді не гребує і методами мілких бісів.
Бо я добре пам’ятаю, як у його особистого ворога – Валерії Гонтарєвої згорів будинок, відбувся на неї наїзд. І ці вибрики мілкої істоти красиво відспівував Квартал-95 разом з Хором Вірьовки.
Да, джентльментство ніколи не було сильною стороною наставника нинішнього президента.
То чого ж ви хочете від його учня?
І до речі, пам'ятаєте, як мілкого біса ганяв коваль Вакула? Ото ж.

Віктор Бобиренко