На Співочому полі відкриється виставка квітів "Україна Європейська"

img


Про це повідомляє  Еспресо.TV.

Виставка стартує 16 травня та триватиме до 14 червня. Як повідомляє "Київзеленбуд", уже розпочато роботи з висадження рослин та змонтовано каркаси для об’ємних композицій.

Відвідувачі виставки зможуть побачити символічне втілення національних особливостей країн, які створили Раду Європи у 1949 році: Бельгію, Данію, Ірландію, Італію, Люксембург, Нідерланди, Норвегію, Об’єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Францію та Швецію.

На киян та гостей міста чекає багато цікавинок: квітковий годинник Карла Ліннея, Ейфелева вежа, Колізей та інше. Для малечі дизайнери спеціально розробили вікінгів, Карлсона, Нільсона та Русалоньку.

Для охочих сфотографуватись встановлено спеціальні огороджувальні майданчики або тантамарески. Традиційно на території організована "Дитяча країна", Алея майстрів, вулиця сувенірів та майданчик, де можна придбати посадковий матеріал.

Працюватиме виставка щодня з 9:00 до 21:00. Традиційно вхід на виставку квітів для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – безкоштовний.

Loading...