"НАГАДУВАННЯ ТАНЕЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"НАГАДУВАННЯ ТАНЕЮ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Президенту Зеленському і всьому Офісу президента знову крупно прилетіло від американських ЗМІ. Там вийшов матеріал один з героїв якого - журналістка, колишній народний депутат, а нині офіцер ЗСУ Тетяна Чорновол. Матеріал не тільки про неї, але ім'я "міссіс Чорновол" згадується там десяток разів.

Ілюстрований матеріал, як на мене, шикарним фото, де Таня зі "Стугною" на плечі виглядає як сучасна українська валькірія, що боронить свою землю від орди. І не просто боронить - танки спалює! Західний глядач має просто заверещати від такого сюжету. А враховуючи що у Тані Чорновол все життя - готовий сюжет для голівудського фільму, цей репортаж має неабиякі перспективи для розвитку.

І ризикує стати неабияким гемороєм для Офіса Зеленського. Бо достатньо запустити ім'я Тетяни Чорновол на Гугл, як нам зразу видає що? Правильно, судові справи проти Тетяни Чорновол. Про Майдан. Та про передачу комплексів "Стугна" ЗСУ - під час війни. Коли Таню на допит викликати намагалися прямо з позицій.

Уявіть що західні ЗМІ напишут про ТАКЕ! А ще уявіть, що вони візьмуть інтерв'ю у самої Тані, і вона цілком спокійно розповість їм як за президента Зеленського їй ледь не зламали ногу у ДБР. Або як командування по вказівці зверху блокує всі подання на нагороди на її підрозділ. І ще багато цікавого.

І все це, розумієте, не збіг. Бо матеріал з Танею Чорновол опублікувало видання Wall Street Journal. Так-так. Те саме. Те саме яке повідомило, що Зеленського про вторгнення Росії за півтора місяці попереджав особисто керівник ЦРУ Вільям Бьорнс. А Зеленський так само просторікував нам про травневі шашлики. Те саме видання розповіло як Зеленський особисто просив Байдена не накладати санкції на путінського олігарха Абрамовича. І ще багато цікавого. Звідки видання дізнається про все це? Та очевидно. З Білого дому.

Задача Wall Street Journal - регулярно нагадувати "боневтіку" що його популярність просто зараз потрібна для діла, а обвалена може бути дуже швидко. Достатньо просто оприлюднити деяку інформацію, яку дуже гарно знає Держдеп.

Наприклад, уявіть собі як кипітиме Зеленський, якщо в кожному інтерв'ю іноземним ЗМІ його питатимуть: "Mr. President, what happened to Ms. Chornovol?"