"НАРДЕП «ДОПОМІГ» ЛІКАРНІ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"НАРДЕП «ДОПОМІГ» ЛІКАРНІ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Цікаві речі розповідають знайомі медики з Василькова – у них там скандал. Основний фігурант – отой депутат «Слуги народу» у якого «мама любить швидкість». Скандал зараз вперто намагаються зам’яти.

На початку квітня тамтешня лікарня закупила у ТОВ «Ксенко» чотири апарати штучної вентиляції легень Hamilton-C1, по ціні 650 тис грн., що для такого обладнання – мрія. «Перемога» сталася завдяки нардепу Олександру Дубніському – саме він домовився з комерсантами і забезпечив лояльну ціну. Але не довго музика та грала – «перемога» стала швидко набувати рис повноцінної «зради».

В ході експлуатації закуплені апарати ШВЛ виявилися… бувшими у вжитку. Два з чотирьох взагалі потребують ремонту. На ринку нині техніку в такому стані можна придбати за 150-200 тисяч грн. Про те, що обладнання вийти з ладу може щомиті – я вже й не згадую. Проте. Головлікар лікарні намагається ситуацію зам’яти, з дуже банальної причини – Дубінського вона боїться. Можна залюбки стати фігурантом гучного корупційного розслідування – а то й гірше.

Тим більше прецеденти вже були. Нещодавно тій самій лікарні не продав, а подарував купу різного обладнання колишній конкурент Дубінського на окрузі (здогадайтеся – який саме?). Після того до лікарні кілька разів дзвонили від депутата – мовляв, а чого не ви берете участь в піарі когось іще крім самого? Дубінського нині призначили політичним куратором місцевих виборів від правлячої партії – зачепися з таким!

Цікава штука виходить. Постачальники обладнання вочевидь обдурили не тільки лікарню, але й самого Дубінського. За логікою – зараз сайт Олександра Дубінського мусить вибухнути грандіозним антикорупційним розслідуванням, та таким що в екстазі валятися мусить вся Генпрокуратура. Тим більше рити йому є де. Зареєстрована до 2014 р. в Донецьку ТОВ «Ксенко» встигла стати фігурантом низки кримінальних справ у тому числі по фактах… постачання обладнання б/в під виглядом нового. А ще – у завищенні цін на обладнання, створенні колективних антикорнурентних груп, ввезенні обладнання з окупованих районів Донбасу, тощо й тощо.

Протягом останніх місяців «Ксенко» стала рекордсменом з продажу апаратів ШВЛ різного класу і виробництва – біля 90 апаратів на загальну суму 100 мільйонів грн. Виходить – можуть бути постраждалі крім Васільківської лікарні?! А як саме компанія змогла здобути стільки замовлень – просто збіг, чи?..

От де природна парафія нардепа Дубінського! От про кого він мусить знімати ролики повні матюччя, називати їх «тупимі животнимі» і все інше – чого він там ще полюбляє.

Але – не ждіть сподіваної волі. На сайті Олександра Дубінського про ТОВ «Ксенко» – ані слова. Правда, дивно? Може то недоброзичливці брешуть про чесного депутата? Хіба нардеп Дубінський здатний на таке? Ви як думаєте?

Дмитро "Калинчук" Вовнянко