"Не перестаючи дивувати" - Борислав Береза

"Не перестаючи дивувати" - Борислав Береза

Ми всі вже давно звикли до того, що монозброд зі «слуг» у Раді – це не лише предствники групи анал-табу та гвалтівники, а ще й набір корупціонерів, хабарників та шахраїв. До цього ми, зрештою вже звикли. Але вони послідовно доводять, що немає такого дна, щоб знизу не постукали. Бо навіть відкритий зрадник вже був - Ковальов. А ще серед приведених Зеленським у ВР слуг був той, хто бив військового - Дмитрук. Але щось мені підказує, що можуть бути і інші зрадники. І саме серед «слуг».

«Слуга» Безгін. Нардеп. Має доступ до секретної інформації згідно своєму статусу. Очолює комітет ВР по самоврядуванню та... комісію яка повинна атакувати керівництво Києва та допомогти ОП змінити його на своїх міньонів. При цьому він ходить під слідством по статті схожій за держзраду. Чому? Бо підозрюється у бізнесових справах з депутаткою з «єдіної росії» в окупованому Криму. Це його тітка Галіна Гєрасімова і, так, вона депутат від путінської партії «єдіная росія». Але це було відомо і раніше.

Але нещодавно з’явилася нова інформація. Бізнес-партнерка тітка Безгіна, депутатка-єдинороска не подала декларацію, бо УВАГА! отримала статус особи, «причастной к СВО» (це, нагадаю, русня так називає війну з нами). Саме отримання статусу «особи причетної до СВО» дозволяє таким депутатам та чиновникам не подавати декларації про доходи. І не показувати всі фінансові операції. Наприклад, операції з нерухомістю Безгіна в Криму. Хитро, правда?

Тепер ще цікавіше.

Не лише тітка, а й батьки і сестра Безгіна живуть в окупованому Криму. Вони зрадили Україну та отримали російське громадянство. Це їх вибір. І вони його зробили. Але питання у тому, що їх син, брат та племінник Безгін – є «слугою народу», нардепом в Україні та має доступ до державної таємниці.

При цьому Безгін є фігурантом кримінальної справи, яку веде ДБР за ч. 2 ст. 110 КК – зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, вчинене представником влади. Стаття передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Така стаття – через бізнес з окупантами.

І от тепер головне питання. Уявімо другу світову. Британія. Одного з парламентарів консервативної партії Черчилля ловлять на бізнесі з гітлерівською Німеччиною. Всі родичі цього парламентаря – батьки, сестра, тітка – обрали фашистську ідеологію, зрадивши Батьківщину. Парламентар має доступ до державної таємниці Британії, і веде бізнес з депутаткою гітлерівського Рейхстагу. Депутатка до всього ще й має статус особи причетної до проекту «Третій Рейх». І вишенка на тортів те, що у Британії проти цього парламентаря порушено кримінальну справу. А Черчилль, не лише робить вигляд, що все гаразд, а ще й підтримує призначення потенційного зрадника, ходячего під статтею, на керівні посади в парламенті. Що б сказали британці про такого Черчилля? Хоча, давайте відверто - при Черчиллі таке було неможливим, а при Зеленському - це наша реальність.

А якщо без аналогій, то скільки ще таких слуг-безгінів сидять у раді? Потім ми дивуємося, що ворог знає наперед всі наші плани про контрнаступи, або знає де знаходяться секретні об’єкти, куди щодня летять російські ракети…

І тут питання до СБУ: що ще має трапитися, щоб принаймні перевірити, як Безгін розпоряджається держтаємницею? Чи потенційний державний зрадник не такий вже й злочинець, коли він «слуга»? Чи може після того, як на такі справи закриваються очі в СБУ, то у когось з генералів Служби з'являється елітна нерухомість, яку постійно знаходять журналісти? Стільки запитань, а відповіді коли будуть?