Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок санкцій, станом на 23.03.2024

Інформація щодо поточних втрат рф внаслідок  санкцій, станом на 23.03.2024

1. Один із найбільших у росії лісопромислових холдингів Segezha закінчив 2023 рік із чистим збитком майже в 16 млрд рублів.

- Роком раніше група заробила 6 млрд руб. прибутку.

- Компанія демонструє зниження фінпоказників на тлі фактичної втрати у 2022 році європейського ринку, який був основним для Segezha, як і багатьох російських підприємств лісопромислового комплексу.

2. Autodesk, американський розробник систем автоматизованого проектування для будівництва та промислового дизайну, з 20 березня заборонила використання своїх продуктів російськими компаніями. Про це йдеться у листі компанії партнерам у росії.

- Autodesk офіційно оголосила про зупинення роботи в росії ще у березні 2022 року на тлі війни в Україні.

3. рф не зможе захистити всі вразливі об'єкти на тлі ударів України по НПЗ - Розвідка Британії.

- Розвідка Великої Британії проаналізувала спроби росії захистити свої об'єкти нафтопереробної галузі від українських ударів, йдеться в розвідувальному огляді британського Міноборони за 23 березня.

- Після того, як в уряді рф заявили про плани розгорнути системи ППО "Панцирь" для захисту нафтопереробних заводів (НПЗ), у британському відомстві зазначили, що, малоймовірно, що росія зможе захистити всі вразливі об'єкти, враховуючи розмір та масштаби її енергетичної галузі.

- "Нещодавні удари по НПЗ, ймовірно, вивели з ладу щонайменше 10% російських нафтопереробних потужностей", – йдеться в огляді.

4. ЄС запровадив нові санкції проти рф через смерть Навального.

- До санкційного списку потрапили 33 фізичних та дві юрособи - виправні колонії, в яких Навальний перебував з червня 2022 року до своєї смерті, повідомляється на сайті ЄС.

- Під обмеження потрапили виправні колонії, в яких Навальний перебував з червня 2022 року до своєї смерті, - виправна колонія ІК-6 і виправна колонія суворого режиму ІК-3.

5. Постачання російського нікелю та добрив до Фінляндії триває, незважаючи на санкції через війну в Україні.

- Російський нікелевий порошок транспортується на завод «Норнікеля» в Харьявалті для переробки , а вилучений з нього мідний порошок вивозиться назад до росії для подальшої переробки.

- Міністр економіки Фінляндії виправдовує торгівлю нікелем тим, що і Фінляндія, та інші західні країни залежать від нікельової сировини, яку виробляє «Норнікель».

- За словами міністра економіки, Nornickel Harjavalta є найбільшим заводом з переробки нікелю в ЄС і виробляє значну частину нікелю, необхідного європейській сталеливарній та акумуляторній промисловості.

- Експорт компанії складає близько одного мільярда євро на рік, а продукція заводу в основному йде на експорт, у тому числі в США.

Більше на https://t.me/UA_ONews