«Новини тижня одним постом» - Олег Пономарь

«Новини тижня одним постом» - Олег Пономарь

09.01.2017 ПОНЕДІЛОК — ПОНЕДЕЛЬНИК

Новини тижня одним постом. Святковим )

- «Нафтогаз України» уклав угоду з CitiBank та DeutscheBank для отримання кредитної лінії для купівлі природного газу на суму $500 мільйонів.

- Кременчуцький НПЗ почав переробляти азербайджанську нафту.

- «Укроборонсервіс» та американська «Aerocraft» вироблятимуть в Україні рушниці М16.

- Для протидії російській агресії зі США до Східної Європи перекинуто танкову бригаду (біля 4000 осіб)

- В Чехії буде відкрито центр боротьби проти інтернет-пропаганди Кремля.

- Президент МОК анонсував санкції стосовно Росії у 2017 році. Томас Бах оголосив, що після висновків доповіді Макларена буде знову перевірено усі допінг-тести російських спортсменів на Олімпіадах в Сочі та Лондоні.

- Голова антидопінгової аґенції Великої Британії (UKAD) Давид Кенворті вимагає не пускати російську збірну на Олімпіаду-2018 у корейському Пхенчані.

- Прем’єр-міністр Великої Британії пані Тереза Мей стає Залізною Леді. Вона заборонила консервативній партіїприймати пожертви від російських олігархів під час спеціальних партійних вечерь зі збору спонсорських коштів. Тереза заявила, що російська олігархічна та шпигунська діяльність є загрозою для безпеки країни.

- Банки Франції відмовились кредитувати подругу Путіна пані Марі Ле Пен на вибори.

- Спікером Палати Представників Конґресу США переобрано Пола Райана — прихильника продовження жорсткої політики антиросійських санкцій.

- До кінця зими на ринку з’явиться ще 7,3 мільйони барелів нафти — США продають частину стратегічних резервних запасів.

- Відразу 9 танкерів зі зрідженим газом (LNG) прямують зараз зі США до Азії.

- Китай заінвестує до 2020 року $360 мільярдів у відновлювані джерела енергії. Плани — відмова від видобутку вугілля плюс 13 мільйонів робочих місць в енергетиці.

- У звіті всіх трьох американських спецслужб прямо вказано, що наказ російським гакерам давав Путін.

- Спецслужби Німеччини заявили про російську кібератаку на ОБСЄ у грудні 2016.

- Майбутній голова адміністрації новообраного президента США заявив, що Трамп визнав роль Росії у гакерських атаках і може вжити заходів проди Москви.

Лихоманка щодо Трампа-3. Що маємо на сьогодні?

- Міністр оборони Трампа (відставний генерал Корпусу морської піхоти Джеймс Маттіс) — найяструбіший яструб з антиросійських яструбів. За нього російські літаки не літатимуть над американськими есмінцями. І за нього Україна отримуватиме більше військової допомоги від США.

- Колишній сенатор-республіканець 73-річний Дан Коутс займе посаду директора Національної розвідки. Він — відвертий прихильник посилення санкцій проти Росії, бо працював у сенатському комітеті з розвідки і знає всі ті російські таємниці. Посада директора нацрозвідки дуже важлива та впливова, адже він координує роботу усіх американських спецслужб.

*

А тепер про 2017. Хочу оголосити 2017-й рік роком успішних людей.

Успішні люди — це люди, які зайняти справою. Бажано — улюбленою.

Успішні люди — це люди, які люблять свою країну. Цікавляться, що в ній відбувається. Вірять у майбутнє, бо тут жити їхнім дітям та внукам.

Успішні люди не ниють, а конструктивно критикують. Пропонують свої варіанти та рецепти і готові власноруч брати участь у змінах.

Успішні люди — це оптимісти. Це люди здорового глузду. Це люди позитивні та приязні.

Чим більше буде таких людей — тим краще. А коли кількість таких людей сягне критичної маси — тоді зміни в країні стануть незворотніми.

Хочу, аби стогнії та всепропальники були немодними. Аби вони стали марґіналами та їх всі цуралися. Аби на них вказували пальцем та сміялися. Аби їм співчували лише як хворим людям. Хочу аби «все пропало» було не в моді. Не в тренді.

Хочу та бажаю, аби 2017-й рік став роком радощів від успіхів. Гордощі за свою країну. Роком перемоги успішних людей.

З Новим роком! Христос народився!

* * *

Новости недели одним постом. Праздничным )

- "Нафтогаз Украины" подписал соглашение с CitiBank и DeutscheBank на получение кредитной линии для закупки газа в сумме, эквивалентной $500 млн.

- На Кременчугском НПЗ началась переработка азербайджанской нефти.

- "Укроборонсервис" и американская "Aeroscraft" будут производить в Украине винтовки М16.

- Для противостояния российской агрессии из США в Восточную Европу переброшена танковая бригада (около 4000 человек)

- В Чехии откроется центр борьбы с интернет- пропагандой Кремля.

- Глава МОК анонсировал санкции в отношении России в новом году. Томас Бах заявил, что по результатам доклада Макларена будут перепроверены все допинг-пробы российских спортсменов, выступавших на Олимпиадах в Сочи и в Лондоне.

- Глава антидопингового агентства Великобритании (UKAD) Дэвид Кенворти заявил о необходимости отстранения российской сборной от Олимпиады-2018 в корейском Пхенчане

- Тереза Мэй становится Железной Леди. Она запретила консервативной партии принимать пожертвования от российских олигархов в ходе специальных партийных ужинов по сбору спонсорских денег. Тереза говорит, что российская олигархическая и шпионская активность - угроза для безопасности Великобритании.

- Банки Франции отказались давать кредиты подруге Путина Ле Пен на выборы.

- Спикером Палаты представителей Конгресса переизбран Пол Райан - сторонник продолжения жесткой политики антироссийских санкций.

- До конца зимы на рынке появятся еще 7,3 млн баррелей нефти — США продадут часть стратегических резервных запасов.

- Сразу 9 танкеров с сжиженным газом (спг) из США находятся на пути в Азию.

- Китай инвестирует до 2020 года 360 миллиардов долларов в возобновляемые источники энергии. Ожидания — отказ от добычи и использования угля и плюс 13 миллионов рабочих мест в энергетическом секторе.

- В отчёте всех трёх американских спецслужб прямо указывается, что приказ российским хакерам отдавал Путин.

- Спецслужбы Германии заявили о российской кибератаке на ОБСЕ в декабре 2016.

- Будущий глава администрации избранного президента США заявил, что Трамп признал роль России в хакерских атаках и может принять против Москвы меры.

Лихорадка по Трампу - 3. Что мы имеем на сегодняшний день?

- Министр обороны в будущем Правительстве Трампа (отставной генерал Корпуса морской пехоты Джеймс Маттис) - очень ястребиный антироссийский ястреб. При нём российские самолеты не будут летать над американскими эсминцами. При нём Украина будет получать еще больше военной помощи от США.

- Бывший сенатор-республиканец 73-летний Дэн Коутс будет назначен на должность директора Национальной разведки. Дэн - ярый сторонник ужесточения санкций против России, ибо работал в сенатском Комитете по делам разведки и в курсе всех российских тайн. Должность директора национальной разведки очень важная и влиятельная, ибо он (директор) будет координировать работу всех американских спецслужб.

*

А сейчас о 2017. Я хочу объявить 2017-й годом успешных людей.

Успешные люди - это люди, которые заняты делом. Желательно - любимым.

Успешные люди - это люди, которые любят свою страну. Интересуются тем, что в ней происходит. Верят в ее будущее, ибо здесь жить их детям и внукам.

Успешные люди не ноют, а конструктивно критикуют. Предлагают свои варианты и рецепты и готовы сами участвовать в переменах и изменениях.

Успешные люди - это оптимисты. Это люди здравого смысла. Это люди положительные, доброжелательные и позитивные.

Чем больше будет таких людей, - тем лучше. И, когда количество таких людей достигнет критической массы, - тогда изменения в стране станут необратимыми.

Хочу, чтобы нытики и всепропальщики стали немодны. Хочу, чтобы они стали маргиналами.. Чтобы они стали изгоями. Чтобы на них показывали пальцами и над ними смеялись.. Чтобы их жалели немного, как больных людей. Хочу, чтобы "всё пропало" было не в моде. Не в тренде.

Хочу и желаю, чтобы 2017-й стал годом радости от успехов. Гордости за свою страну. Годом победы успешных людей.

З Новим роком! Христос народився!

Олег Пономар


Loading...
Loading...