"ОДИН З ДЖОКЕРІВ ВЛАДИ ЗЕ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ОДИН З ДЖОКЕРІВ ВЛАДИ ЗЕ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

«Громадське» оприлюднило розслідування про адміна і власника одного з найбільш відомих Телеграм-каналів, що підтримують зелену владу. Мова про канал «Джокер», власником якого журналісти назвали кандидата в народні депутати від «Слуги народа» Романа Кравця.

Зі слів журналістів ця особа не помічена в жодній комерційній діяльності. Але. Він, мов рукавички міняє автівки преміям-класу – у нього нарахували 6 авто на 8 мільйонів гривень. Пан Кравець мешкає в елітному житловому масиві і пересувається з охороною. За кордон він виїздить регулярно і без будь-яких перешкод, а в базах прикордонників чомусь не вказують причину для виїзду – таке буває коли си-и-ильно просять згори.

Доречне питання. А КИМ треба працювати, аби забезпечити собі такий спосіб життя? Я працював на виробничих фірмах, продукція яких продавалася по всій Україні та за кордоном. Пригадую, що власники тих виробництв вели спосіб життя набагато скромніший.

Так от, якщо ви не в курсі, для цього треба бути адміном російськомовного ТГ-каналу, з аудиторією у 270 тисяч користувачів. А ще треба здійснювати регулярні медіа-атаки на відомі бренд-марки, аби ті платили гроші за їхнє припинення. А ще треба бути постійним гостем в головному офісі партії «Слуга народу». А ще треба брати участь в смердючих провокаціях – нагадаю, саме Джокер роздмухав секс-скандал проти Олександри Клітіної. А ще треба бути практично рупором зеленої влади. Виправдовувати всі її провали і проколи. Ще регулярно співати, що без Єрмака і Татарова Україні гарантовано – гаплик. І отоді!..

Справедливості задля, треба додати – Роман Кравець вийшов на зв’язок з журналістами «Громадського» і спробував відхреститися від всього сказаного. Він стверджував, що телеграм-канал «Джокер» продав два роки тому за 2 мільйони доларів, і більше, мовляв, до нього не має ніякого стосунку. Може й так. Але тоді спосіб життя цієї особи тим більше має привернути до себе увагу правоохоронців. Наприклад, бо Роман Кравець має всі шанси пройти до Верховної Ради.

А чи вірю я в розказане «Громадським»? Скажу так. Я цілком припускаю, що всі вищеперелічені «промисли» можуть принести кошти для аж такого способу життя. Я знаю, які суми називають особи що перевзулися та позеленіли. Я знаю приклади, коли особи що роками розвивали свої ятки на ринку, раптом кидали все, бо ставали щирими прибічниками зеленої влади на соцмережах. Взагалі, я з нетерпінням чекаю розслідування фінансування ботоферм офісу Зеленського, бо переконаний – цифри які там випливуть… Вони не те що вразять нашу уяву – ми з вами таких сум навіть не розуміємо. А якщо додати ще й медіа-рекет бізнесів…

Показово й інше. Дмитро Гордон, якому самому можна багато що пригадати, вже розповів про буремне минуле тричі судимого Паворознюка та про цікаві деталі біографій Іванова з Петровим. А вони – одній з найбільш скандальних медіа-рупорів Зеленського. Тепер – Джокер, від якого смердить кримінальщиною. Мені цікаво стає, зелена влада свідомо до себе збирає от таких? Чи справа в тому, що люди з певними моральними принципами, які справді думають про свою країну, працювати з такими гидують? Скажу так, я погидував свого часу – відмовився від дуже немаленьких грошей. Жодної хвилини не шкодую.

Знаєте, я служу в армії. Я зимою у мороз та влітку у спрагу бігаю по полігону. Я маю двушку на околиці Києва і їжджу на старенькому «Фольксвагені». Я дивлюся на інших блогерів-порохоботів, і не знаю жодного хто міг би похвалитися власним автопарком або життям в елітному ЖК. Навпаки, частина блогерів-порохоботів живуть дуже скромно. Але я радий бути серед них. Ба-більше, я радий що перебування в опозиції очистило наше середовище від осіб, яким колись ми вірили – а вони доволі швидко перевзулися.

Приємно бути серед своїх. Серед людей чесних, для яких принципи – не пустий звук. Але Джокерам зеленої влади (всіх калібрів) цього не зрозуміти. Тому вони програють. Що за гроші купується – за гроші й продається.