"Під слиняві захоплені оплески" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"Під слиняві захоплені оплески" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

ЗЕботві спустили нову тезу на поширення - Кримська платформа. Мовляв ця пшатформа - гуд і зе бест, і незрозуміло як ми взагплі жили без неї. Мовляв - це свідчення, що ми не забули про Крим і нагадуємо про нього міжнародній спільноті...

У зв'язку з цим насмілюся нагадати таке. Взагалі-то Україна про Крим ніколи й не забувала. Ми завжди нагадували про нього - особливо тоді коли Україні давали статус країни-аспіранта НАТО і коли тему України в Європі вважалося не камільфо обговорювати, не запросивши президента Порошенка. Нині, коли Зеленського забувають запросити на самміт НАТО, очевидно - треба "нагадувати про Крим платформами".

На цьому користь і завершується. Бо об'єктивно ціна такої платформи - 3 копійки. Уже й дитині зрозуміло, Крим Україні повернуть не платформи. Крим Україні поверне військова операція суміщена з економічною кризою всередині самої Росії. Або - перспектива такої операції на тлі кризи. Саме тому за президента Порошенка був обраний шлях - максимально давити Москву міжнародними санкціями + зміцнювати ЗСУ. Бо ніхто не буде захищати територіальну цілісність України, якщо її не захищатимуть самі українці.

А що в нас? А в нас другий рік зривають державне оборонне замовлення. У нас з/п військовим востаннє підвищували за президента Порошенка. У нас пілоти звільняються з ВПС. У нас офіцери розривають контракти, бо їх дістав совок що повертається у війстка.

Натомість, ми займаємось імітацією бурної діяльності. Ми проводимо "платформи". Під слиняві захоплені оплески ЗЕботви.