"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

Зі святим вечором, парафіяни!
Сьогодні в нас свято Стрітення Господа, вітаю вас з ним. Немає іншого переможця, окрім Бога. Тому чекаємо на зустріч з Ним, перемагаємо і живемо з Ним. Амінь.
*****************
Петро Порошенко скорочує відрив від Володимира Зеленського. Згідно з даними опитування КМІС, якби вибори президента відбувались у лютому 2021 року, у другий тур вийшли б Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За Володимира Зеленського у першому турі виборів готові проголосувати 22,7% серед тих, хто визначився з вибором, за Петра Порошенка 18,3%.
Ми повільно спускаємось з гори. Хай стадо бережеться.
******************
15 лютого народний депутат Гео Лерос (фракція слуг) звернувся до Ради національної безпеки й оборони з метою перевірити ТОВ “Квартал 95” на предмет пропаганди тероризму та співпраці з підсанкційними російськими структурами.
“В наступному порядку денному РНБО має бути включене питання про ведення санкцій щодо ТОВ “Квартал 95″ та його бенефіціарів. 10 лютого відповідне звернення я направив на секретаря РНБО”, – написав Лерос.
Хай гризуться, а ми потішимося.
******************
Телеканал “Прямий” — лідер інформаційного мовлення згідно з попередніми даними рейтингів телепереглядів за останній тиждень з 8 по 14 лютого 2021.
Про це свідчать дані телепанелі, які належать ТОВ “ІТК”; дослідник ТОВ “АСНільсен Юкрейн”; моніторинг ТОВ “Комунікаційний альянс”.
Вітаємо наших друзів з цим досягненням.
***************
В окупованій Горлівці ранком 15 лютого підірвали одного з ватажків терористичної "ДНР" – місцевого так званого "комбата народної міліції" Сергія Попова.
Земля йому стекловатою. Амінь.
*****************
Їх нрави.
Компанія HUN почала пошук охочих вживати алкоголь та отримувати за це гроші. Про це пише Daily Mirror.
Фірма продає алюмінієві пляшки з південноафриканським вином. Людям, які бажають стати дегустаторами цієї продукції, заплатять по 200 фунтів (понад 7,5 тис грн) та привезуть додому річні запаси вина. Крім цього, добровольці отримуватимуть зразки нових вин, що HUN випускатиме у 2021 році.
В радянському союзі таких вакансій точно не було. І на росії нема. А в нас будуть, якщо не проґавимо свій шанс і не дамо інфантилам розвалити нашу прекрасну країну. Шануймося та перемагаємо.
*************
Дасть Бог день — дасть і панду, а я, протоієрей
Олександр Дедюхін
, вам про них обовʼязково розповім.
До речі, сьогодні одна парафіянка прийшла у кульчиках у вигляді панд, сказала, що так на неї вплинуло щоденне читання наших пандочок. Явно баришня має смак. Ну а всім іншим я нагадую, що лайк, репост і комент пандочок є обовʼязковим та правильним.