"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

Зі святим вечором, парафіяни! Ніщо не зупинить пандочок, час котрих настав.
**************
Перш за все, сьогодні день кота. Тут навіть мені додати нема чого. Ну, крім того, що в мене вдома живуть кішка та кіт, а ще пандочки, котрі радують моїх домашніх і з котами не сваряться. Але вам цих пандочок я не покажу.
**************
Верховна Рада схвалила постанову №2739 у зв’язку з річницею початку Євромайдану та подій Революції гідності. ВР засудила злочинний режим екс-президента Віктора Януковича.
Рада таким чином заявила, що Революція гідності – один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи.
Від себе нагадаю, що свобода та гідність — це не досягнення, а процес, шлях, і відступати з нього нам не можна, бо втратимо все.
******************
Незаконні затримання кримських татар розглянуть на Генасамблеї ООН. Інформація про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо згаданих випадків незаконних обшуків і затримань, буде винесена Україною 23 лютого 2021 року на розгляд сесії Генеральної Асамблеї ООН.
Звільнення від окупантів — це теж процес, щодня наближаємо перемогу.
************
В.В. Пуйло, що працює сцарем північної мельдонії, здивовано заявив, що причиною введення санкцій проти будівництва проти газопроводу “Північний потік-2” є Україна.
Вован! Україна стане причиною твоєї смерті та повного краху мокшанії! Не сумнівайся!
***************
Рада нацбезпеки та оборони може запровадити санкції проти бізнес-структур, ймовірно пов'язаних з Віктором Медведчуком – народним депутатом від ОПЗЖ та кумом Путіна. Відповідне питання планують розглянути на засіданні 19 лютого.
********************
Російськомовну щелепу викладача Більченко продовжують щємити.
Члени робочої групи від педагогічного університету імені Драгоманова знайшли низку порушень в онлайн-лекціях, які викладачка Євгенія Більченко проводила під час дистанційного навчання.
В університеті розповіли у лекціях Більченко наявні помилки, які ставлять під сумнів володіння нею необхідними знаннями для викладання.
Чекаємо на її звільнення.
********************
НАТО розпочинає патрулювання кордону з росією за допомогою безпилотників. Глибина розвідки до 200 км. Тобто всі переміщення військового металобрухту свсбачої армії будуть відслідковуватися онлайн.
******************
Дасть Бог день — дасть і панду а я, протоієрей
Олександр Дедюхін
про них вам розповім.