"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

Зі святим вечором, парафіяни! Ви вчора були чемними та не залишили кволих пандочок без репосту, тому сьогодні в нас їх набагато більше.
Поїхали.
****************
США запровадили нові санкції проти судна, яке будує “Північний потік-2”, у той же час понад 18 організацій добровільно вийшли з проєкту “Nord Stream-2” , щоб уникнути санкцій з боку США.
Амінь, радіємо та сподіваємось на подальшу міцність та рішучість наших амерbканськіх друзів.
****************
Влада Німеччини прийняла рішення виділити 10 млн євро для розвитку соціальних послуг і боротьби з пандемією коронавірусу на сході України, на підконтрольних Києву територіях. Зазначається, що фінансування нової фази дозволить поширити розвиток соціальних послуг в інших громадах і недавно об'єднаних громадах.
Наші німецько-фашистські друзі не залишають нас, залишилося тепер, щоби малоросійськи агенти не крали.
*********************
США розмістили у Норвегії стратегічні бомбардувальники. Вгадайте яку бензоколонку в разі необхідності планується бомбити?
**************
Народні депутати фракції “Європейська солідарність” подали до Верховної Ради законопроєкт про кримінальну відповідальність за колабораціонізм з Російською Федерацією.
Проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуальний кодекс України (про кримінальну відповідальність за побутове, адміністративний, економічний, військовий, політичний, військово-політичне та інше співробітництво з державою-агресором – колабораціонізм) зареєстровано під №5135 у вівторок.
Чекаємо як моносброд на це відреагує. І навіть якщо зараз цей Закон буде проігнорований, коли ми прийдемо до влади, він буде прийнятий та почне працювати.
**************
Ну і на останок. Завгородній їде в #Один_день_з_Президентом
Тільки не з тимчасово виконуючим обовʼязки Президента, а зі справжнім Президентом. У коментах можете писати свої варіанти де ми їх будемо бачити і звідки на нашу сторінку стануть поступати репортажі від Орка, котрий морозить лапки, але іде за нашим лідером і про все нам розповідає.
********************
На сьогодні все. Дасть Бог день — дасть Бог і панду, але памʼятайте: пандочкі балувані, вони люблять репост і репостами розмножуються. Тому не лінуйтесь, а я, протоієрей
Олександр Дедюхін
теж обіцяю не лінуватися і вам про пандочок розповідати.